Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Transgraniczne warsztaty o współpracy

Euroregion Pro Europa Viadrina zaprasza na warsztaty dla przedstawicieli instytucji i organizacji, które współpracują z partnerem zza Odry – lub planują taką współpracę nawiązać. Będzie mowa m.in. o komunikacji i wpływie stereotypów.

startup-593343 960_720

Warsztaty mają za zadanie ułatwienie dialogu pomiędzy instytucjami i organizacjami, które współpracują ze sobą na polsko-niemieckim pograniczu. Poprowadzi je Szymon Kopiecki, ekspert w zakresie m.in. wymiany polsko-niemieckiej i międzykulturowej.

O czym będzie opowiadał? Poruszy zagadnienia związane m.in. z komunikacją w kontekście społecznym, a także omówi temat wpływu stereotypów na kontakty partnerów z obu stron granicy.

W warsztatach udział wziąć mogą przedstawiciele instytucji, które współpracują z partnerami z Niemiec lub chciałyby taką współpracę nawiązać.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 25 stycznia na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem pod nr 95 735 8461. POBIERZ FORMULARZ

Więcej informacji: Magdalena Chaciej, tel. 95 735 84 47, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 31.01.2019, godz. 10-15. Miejsce: Urząd Miejski w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama