Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Transgraniczne warsztaty o współpracy

Euroregion Pro Europa Viadrina zaprasza na warsztaty dla przedstawicieli instytucji i organizacji, które współpracują z partnerem zza Odry – lub planują taką współpracę nawiązać. Będzie mowa m.in. o komunikacji i wpływie stereotypów.

startup-593343 960_720

Warsztaty mają za zadanie ułatwienie dialogu pomiędzy instytucjami i organizacjami, które współpracują ze sobą na polsko-niemieckim pograniczu. Poprowadzi je Szymon Kopiecki, ekspert w zakresie m.in. wymiany polsko-niemieckiej i międzykulturowej.

O czym będzie opowiadał? Poruszy zagadnienia związane m.in. z komunikacją w kontekście społecznym, a także omówi temat wpływu stereotypów na kontakty partnerów z obu stron granicy.

W warsztatach udział wziąć mogą przedstawiciele instytucji, które współpracują z partnerami z Niemiec lub chciałyby taką współpracę nawiązać.

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 25 stycznia na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub faksem pod nr 95 735 8461. POBIERZ FORMULARZ

Więcej informacji: Magdalena Chaciej, tel. 95 735 84 47, email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Termin: 31.01.2019, godz. 10-15. Miejsce: Urząd Miejski w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama