Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Noworoczne spotkanie starosty z organizacjami
reklama
reklama

Noworoczne spotkanie starosty z organizacjami

Takie spotkania to coroczna tradycja – której stało się za dość również i w tym roku. Starosta zaprosił na spotkanie przedstawicieli organizacji pozarządowych z całego powiatu. To jedna z nielicznych okazji, żeby spotkać się w tak dużym gronie.

starosta NGO

Spotkanie odbyło się 10 stycznia w Hotelu Horda. - To okazja, by lepiej się poznać oraz dowiedzieć się, jakie są potrzeby waszych organizacji. A trzeba zaznaczyć, że ich działalność jest dla mieszkańców powiatu słubickiego bezcenna – mówił do zgromadzonych Leszek Bajon.

Zarówno on, jak i Robert Włodek podkreślali, że działalność organizacji jest potrzebna, a nawet bezcenna. Wspólnie deklarowali pomoc i wsparcie.

- Członkowie organizacji robią wspaniałe rzeczy, skupiają i integrują mieszkańców w różnym wieku. Dlatego są ważnym partnerem dla samorządu powiatowego – powiedział R. Włodek.

O przykładach udanej partnerskiej współpracy mówiła Magdalena Tokarska, prezes Fundacji na rzecz Collegium Polonicum. A jest nim choćby działający od początku roku dom seniora. Zebrani na sali przedstawiciele NGO’sów również podkreślali, że takie spotkania są potrzebne – i nie tylko takie. Ponieważ samorząd jest naturalnym partnerem organizacji – i odwrotnie.

Skoro to spotkanie noworoczne, to nie mogło oczywiście zabraknąć poczęstunku i okolicznościowych życzeń. Te złożył uczestnikom spotkania Wiesław Kołosza, przewodniczący Rady Powiatu Słubickiego.

O współpracy organizacji pozarządowych z powiatem będziemy informować.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama