Słubice: 22 stycznia 2020   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Rusza słubicka telewizja - Horyzont TV Słubice

Horyzont TV Słubice (w skrócie HTS Słubice) to nazwa nowej, lokalnej, słubickiej telewizji, która rozpocznie nadawanie w piątek o godzinie 17.15. Jej założycielami jest trójka słubiczan: Wojciech Golubski, Mariusz Konopka oraz Jarosław Grabka. Portal Slubice24.pl również włączył się w to przedsięwzięcie.

Telewizja została stworzona z myślą o mieszkańcach Słubic. Będzie prezentować tematy dotyczące naszego miasta i okolic (reportaże, aktualności, prognozę pogody, relacje z meczów, koncertów, itd.). 15 grudnia 2009 roku Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyznała telewizji koncesję na nadawanie, nastał więc czas na oficjalną premierę, która nastąpi 29 stycznia o godzinie 17.15.

Rusza słubicka telewizja - Horyzont TV Słubice
Zespół Horyzont TV Słubice

Sygnał nowej telewizji będzie dostępny w sieci telewizji kablowej VECTRA, która na potrzeby HTS udostępniła kanał nr 50 o częstotliwości 703,25 Mhz (dawaniej kanał SAT 1).  Szczegółowe informacje o tym co trzeba zrobić, aby móc odbierać sygnał Horyzont TV Słubice można znaleźć na specjalnej stronie internetowej przygotowanej przez nasz portal - www.slubice.tv

Za pośrednictwem tej strony już w niedługim czasie będzie można oglądać słubicką telewizję także w internecie - szczegóły wkrótce. Na razie prezentujemy naszym czytelnikom krótki klip promujący TV.


W związku z tym, że jako administratorzy portalu Slubice24.pl będziemy współtworzyć zespół redakcyjny nowej telewizji (o czym z radością informujemy naszych czytelników), na naszej stronie również będzie można oglądać część przygotowywanych materiałów.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy władze Słubic powinny umożliwić przekształcenie działki przy ul. Folwarcznej na cele handlowe?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama