Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

W Urzędzie Miejskim dowiesz się jak oszczędzać energię

Od 20 stycznia, w Urzędzie Miejskim działa punkt informacyjno-konsultacyjny w ramach projektu SEMS. Fachowych porad w zakresie oszczędzania energii, termomodernizacji lub wdrażania odnawialnych źródeł  energii można zasięgnąć w każdy czwartek od godz. 12.00 do 16.00.

Oprócz poradnictwa, codziennie w godzinach urzędowania czynne jest biuro projektu SEMS. Projekt jest realizowany w ramach Programu Ramowego UE - Concerto II. Uczestniczy w nim 24 partnerów z 4 Państw: Austrii, Luksemburga, Niemiec w tym 3 z Polski) oraz obserwatorzy (Litwa, Słowenia, Chiny) i instytuty badawcze. Istotą SEMS-u jest zrównoważony rozwój  energetyczny gminy i zarządzanie energią wraz z uwzględnieniem proekologicznych instalacji technicznych.

Z poradnictwa oraz możliwości projektu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy gminy, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe.

Punkt znajduje się w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, tel. +48 95 737 20 15; fax. +48 95 758 20 80; email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.