Słubice: 19 kwietnia 2019   |   Imieniny: Adolf, Leon, Tymon
reklama
reklama

W Urzędzie Miejskim dowiesz się jak oszczędzać energię

Od 20 stycznia, w Urzędzie Miejskim działa punkt informacyjno-konsultacyjny w ramach projektu SEMS. Fachowych porad w zakresie oszczędzania energii, termomodernizacji lub wdrażania odnawialnych źródeł  energii można zasięgnąć w każdy czwartek od godz. 12.00 do 16.00.

Oprócz poradnictwa, codziennie w godzinach urzędowania czynne jest biuro projektu SEMS. Projekt jest realizowany w ramach Programu Ramowego UE - Concerto II. Uczestniczy w nim 24 partnerów z 4 Państw: Austrii, Luksemburga, Niemiec w tym 3 z Polski) oraz obserwatorzy (Litwa, Słowenia, Chiny) i instytuty badawcze. Istotą SEMS-u jest zrównoważony rozwój  energetyczny gminy i zarządzanie energią wraz z uwzględnieniem proekologicznych instalacji technicznych.

Z poradnictwa oraz możliwości projektu mogą korzystać wszyscy mieszkańcy gminy, instytucje, jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe.

Punkt znajduje się w Urzędzie Miejskim w Słubicach, ul. Akademicka 1, tel. +48 95 737 20 15; fax. +48 95 758 20 80; email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama