Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

Wiktoria Samulska walczy o stypendium Enei

W zeszłym roku nie udało się, ale Wiktoria Samulska, uczennica Publicznego Gimnazjum im. UNICEF w Cybince, nie poddaje się i próbuje znowu! Jest jedyną finalistką konkursu firmy ENEA z naszego powiatu. Chce rozwijać swoją artystyczną pasję – i liczy na głosy!

wiktoria samulska_2019

Enea Akademia Talentów to program Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów w trzech obszarach: nauka, sztuka i sport. Młodzi, utalentowani uczniowie ze szkół podstawowych (od 5 klasy) i gimnazjów z terenów działania spółki Enea mogą ubiegać się o stypendia, które wynoszą 3 tys. zł.

W zeszłym roku otrzymała je Malwina Olszewska, zdolna biegaczka z Rzepina trenująca w barwach Słubickiej Akademii Biegowej i Lubusza Słubice (ZOBACZ). Wiktorii się nie udało, ale przed nią kolejna szansa – znowu znalazła się w gronie 36 finalistów z całej Polski!

Głosowanie trwa do 16 stycznia. Każdy z uczestników przygotował zadanie konkursowe – jest nim film, w którym opowiada o swojej pasji i o tym, na co przeznaczyłby stypendium. Wiktoria pokazuje w nim, jak tworzy rysunki czy akwarele. Jej konie wyglądają jak żywe, zobaczcie sami.Czy jej twórczość oczaruje również jury? Jury oceni zadania konkursowe i wybierze maksymalnie 18 osób, które otrzyma stypendium – a 3 kolejne osoby wskażą internauci w głosowaniu.

Wiktoria liczy na głosy. Głosować można TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama