Słubice: 24 stycznia 2019   |   Imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
reklama
reklama

Wiktoria Samulska walczy o stypendium Enei

W zeszłym roku nie udało się, ale Wiktoria Samulska, uczennica Publicznego Gimnazjum im. UNICEF w Cybince, nie poddaje się i próbuje znowu! Jest jedyną finalistką konkursu firmy ENEA z naszego powiatu. Chce rozwijać swoją artystyczną pasję – i liczy na głosy!

wiktoria samulska_2019

Enea Akademia Talentów to program Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów w trzech obszarach: nauka, sztuka i sport. Młodzi, utalentowani uczniowie ze szkół podstawowych (od 5 klasy) i gimnazjów z terenów działania spółki Enea mogą ubiegać się o stypendia, które wynoszą 3 tys. zł.

W zeszłym roku otrzymała je Malwina Olszewska, zdolna biegaczka z Rzepina trenująca w barwach Słubickiej Akademii Biegowej i Lubusza Słubice (ZOBACZ). Wiktorii się nie udało, ale przed nią kolejna szansa – znowu znalazła się w gronie 36 finalistów z całej Polski!

Głosowanie trwa do 16 stycznia. Każdy z uczestników przygotował zadanie konkursowe – jest nim film, w którym opowiada o swojej pasji i o tym, na co przeznaczyłby stypendium. Wiktoria pokazuje w nim, jak tworzy rysunki czy akwarele. Jej konie wyglądają jak żywe, zobaczcie sami.Czy jej twórczość oczaruje również jury? Jury oceni zadania konkursowe i wybierze maksymalnie 18 osób, które otrzyma stypendium – a 3 kolejne osoby wskażą internauci w głosowaniu.

Wiktoria liczy na głosy. Głosować można TUTAJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama