Słubice: 26 czerwca 2019   |   Imieniny: Paulina, Jan, Paweł
reklama
reklama

SMOK zbiera gadżety na WOŚP – kto się przyłączy?

Już 13 stycznia kolejny, 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Słubicki Miejski Ośrodek Kultury tradycyjnie zwraca się z gorącą prośbą o przekazywanie fantów na licytacje. Zeszły rok był rekordowy – czy w tym uda się zebrać jeszcze więcej?

WOŚP Słubice

Gramy dla dziecięcych szpitali

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tym roku już po raz 27. Celem zbiórki będzie ponownie pomoc najmłodszym, a dokładniej - zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. „Gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych” – brzmi motto tegorocznego finału.

Ze wsparcia skorzystają szpitale z II lub III poziomem referencyjności, które udzielają pomocy najbardziej chorym dzieciom. W Polsce jest ich niemal 50. Swoim zasięgiem obejmują teren całego kraju.

WOŚP gra dla nich, ponieważ w placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne wyposażenie, spełniające najwyższe standardy, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Finał tradycyjnie w SMOK-u

W Słubicach gospodarzem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jak zwykle będzie SMOK. Oprócz występów, tego dnia tradycyjnie odbędą się licytacje, które zasilą konto orkiestry. Dlatego SMOK gorąco zachęca do przekazania interesujących fantów na licytację.

- Bardzo ciekawym pomysłem na wsparcie akcji były przekazywane w ubiegłych latach przez podmioty gospodarcze działające na terenie naszego miasta, talony na różnego rodzaju usługi. Romantyczna kolacja dla dwojga, czy voucher na umycie samochodu i wszelkie inne usługi – wszystko to może znacząco zasilić konto WOŚP – podkreśla T. Pilarski, dyrektor SMOK-a.

Szef ośrodka liczy na kreatywność i zaangażowanie mieszkańców, które pomoże zebrać jak najwięcej środków dla orkiestry dowodzonej przez Jurka Owsiaka. Może będzie jeszcze więcej niż w zeszłym roku? W finale 2018 udało się zebrać ponad 114 tys. zł.


WOŚP Słubice

Jak co roku, do licytacji włącza się również nasza redakcja, która tradycyjnie przekazała na rzecz WOŚP voucher reklamowy. I oczywiście będziemy obecni na finale.

Gdzie przekazywać fanty?

Fanty na rzecz WOŚP można przekazywać do siedziby Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury przy ul. 1 Maja 1. Czynne codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Telefon kontaktowy: 95 758 2439.

---

Tak było rok temu na finale WOŚP w Słubicach - ZOBACZ
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama