Słubice: 27 czerwca 2019   |   Imieniny: Cyryl, Maryla, Władysław
reklama
reklama

Wręczono nagrody laureatom VI edycji konkursu plastycznego

15 stycznia w Przedszkolu Samorządowym nr 2 „Pinokio” zostały wręczone nagrody laureatom VI edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego „Co słonko widziało… w podwodnym świecie” organizowanego przez w/w placówkę, którego honorowym opiekunem jest pan Piotr Kiedrowicz.

Wręczone nagrody laureatom VI edycji Wojewódzkiego konkursu plastycznego

Komisja w składzie:

  • pani Magdalena Kondarewicz – Biblioteka w Słubicach,
  • pani Sabina Matkowska – Urząd Miasta Słubice,
  • pani Małgorzata Sikorska – ZAO w Słubicach
Wyróżniła 20 prac ,po 5 w każdej kategorii wiekowej i tak:

W kategorii wiekowej 3- latki:
  • I miejsce – Weronika Szary, Żłobko- Przedszkole Samorządowe „Bajka” w Słubicach
  • II miejsce – Julia Kulczewska, Żłobko- Przedszkole Samorządowe „Bajka”   w Słubicach
  • III miejsce – Ola Kopczyńska, Przedszkole Samorządowe nr 3 ”Miś  Uszatek” w Słubicach
Wyróżnienia:
  •  Magdalena Debert - Przedszkole nr 3 Krosno Odrzańskie,
  •  Igor Ławrynowicz - Żłobko- Przedszkole Samorządowe „Bajka” w Słubicach
W kategorii wiekowej  4-latki:
  • I miejsce – Ola Łabiak – Przedszkole Miejskie Ner 29, Gorzów Wlkp.,
  • II miejsce – Kamila Witczak – Przedszkola Samorządowe nr 2 „Pinokio”  w Słubicach,
  • III miejsce – Michał Bąk – Przedszkole nr 3 , Krosno Odrzańskie,
Wyróżnienia:
  • Weronika Białasik – Niepubliczne Przedszkole „Pod Muchomorkiem”   Zbąszynek,
  • Kasper Rasiński – Przedszkole Samorządowe nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach,
W kategorii  wiekowej 5-latki:
  • I miejsce – Jagoda Wąsik – Prywatna Szkoła Podstawowa o profilu  artystycznym, Gorzów Wlkp.,
  • II miejsce – Kinga Stupienko – Przedszkole Samorządowe nr 2 „Pinokio”      w Słubicach,
  • III miejsce – Sylwia Pohl – Młodzieżowy Dom Kultury Gorzów Wlkp.,
Wyróżnienia:
  • Natalia Palka - Młodzieżowy Dom Kultury Gorzów Wlkp.,
  • Amelia Zaborowska – Przedszkole Samorządowe nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach
W kategorii wiekowej 6 –latki:
  • I miejsce – Weronika Wysokińska - Prywatna Szkoła Podstawowa o profilu  artystycznym, Gorzów                              
  • II miejsce – Małgorzata Kopczyk – Przedszkole Samorządowe nr 2   „Pinokio”    w Słubicach ,
  • III miejsce – Wiktoria Pawłowska – Publiczna Szkoła Podstawowa   w Tucznie,
Wyróżnienia:
  • Anita Podedworna -  Przedszkole w Lipinkach Łużyckich,
  • Jakub Kochan – Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp.
Wyróżnione przedszkolaki otrzymały przepiękne nagrody, które sponsorował Urząd Miasta Słubice, Travel Free – Galeria Prima oraz pan Piotr Kiedrowicz, który do nagród dołączył swoją książkę „Abecadło Tymka”.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.