Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Groźnie zderzenie na zjeździe z autostrady
reklama
reklama

Groźnie zderzenie na zjeździe z autostrady

Wyglądało groźnie, ale na szczęście okazało się, że to tylko kolizja. Na zjeździe z autostrady w kierunku Słubic doszło do zderzenia osobówki z ciężarówką.

kolizja lacznik

Cała sytuacja miała miejsce 12 grudnia w południe na łączniku autostrady A2 z drogą krajową nr 29 (wylotówka ze Słubic na Zieloną Górę). Policja dostała zgłoszenie o zdarzeniu o godz. 12.45. Czujni byli także internauci, którzy chwilę później przesłali nam zdjęcia z kolizji, dzięki czemu mogliśmy o niej poinformować na naszym facebookowym profilu.

Co dokładnie się zdarzyło? Z autostrady zjeżdżał pojazd osobowy, którym kierował 68-latek. Mężczyzna nie zachował ostrożności i wyjechał wprost pod prawidłowo jadącą ciężarówkę prowadzoną przez 30-letniego Litwina.

Siła uderzenia była duża, a auta zostały mocno uszkodzone. Pasażer jadący osobówką trafił do szpitala, jednak okazało się, że nie jest poważnie ranny. Policja uznała więc to zdarzenie za kolizję. Kierowca został ukarany mandatem karnym.

Niestety, kolizja spowodowała spore utrudnienia w ruchu w tamtym miejscu. Łącznik, do czasu zakończenie przez służby niezbędnych czynności, był zablokowany. Tworzyły się też korki na wylocie ze Słubic. Droga była przejezdna dopiero po kilku godzinach.

---

Zdjęcie otrzymaliśmy od kierowcy z Magic Taxi (dziękujemy).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama