Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Jak jesienią dbać o skórę? Radzą eksperci Fem Estetic

Co ciekawego słuchać w świecie urody? Choć za oknem wciąż ciepłe temperatury, to na dobre pożegnaliśmy już lato. A jak po lecie właśnie poradzić sobie z problemami skórnymi i wzmocnić ją na zimę? O tym piszą eksperci Fem Estetic w ramach naszego cyklu „Klinika urody”.

jesien femestetic

Centrum Medycyny Estetycznej Fem Estetic w Słubicach to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko szeroką ofertę zabiegów poprawiających wygląd i urodę. Pracownicy kliniki służą fachową radą, pomogą dobrać odpowiednie kosmetyki, podpowiedzą jaką stosować dietę.

Swoją wiedzą chętnie dzielą się także z internautami. Uruchomiona w 2017 roku na portalu Słubice24 „Klinika urody” cieszy się dużym zainteresowaniem czytelników, szczególnie pań. Dziś zapraszamy na materiał o tym, jak zadbać o swoją skórę w jesiennym okresie.

ZOBACZ ARTYKUŁ

Naszych czytelników zachęcamy do współtworzenia "Kliniki urody". Jeśli macie ciekawe pytania lub są istotne sprawy, o których chcielibyście przeczytać w następnych publikacjach, piszcie do naszych ekspertów w komentarzach i na forum.

Więcej o klinice Fem Estetic znajdziecie na stronie www.femestetic.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama