Słubice: 16 lipca 2019   |   Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
reklama

Potrzebujesz euro na wakacje? Kup je w Internecie


wakacje euro

Lato już za nami, ale nie oznacza to, że wakacje też. Podróże to pasja wielu z nas, którzy nie wyobrażają sobie kilku miesięcy bez odwiedzenia nowego miejsca. Cały czas szukamy tanich biletów czy atrakcyjnej oferty w biurze podróży, by móc ponownie poczuć te emocje związane z wyjazdem. Podczas zgiełku przygotowań warto pomyśleć o finansach, które są nieodłącznym elementem każdej podróży. Zastanawiasz się, gdzie tanio i bezpiecznie wymienić walutę?

Jak pokazują statystki, Polacy najczęściej decydują się na wyjazdy do państw europejskich. Jesienią bardzo popularne są krótsze, czasami zaledwie weekendowe wypady, podczas których odwiedzamy perełki starego kontynenty – Paryż, Barcelonę czy Rzym. By móc w pełni korzystać z atrakcji tych miejsc, musimy przygotować się finansów. Każdy z nas zdaje sobie bowiem sprawę, że kurs euro często nam nie sprzyja i zamiast cieszyć się zasłużonym odpoczynkiem, musimy zastanowić się, gdzie by tu zaoszczędzić.

A przecież kupując euro po atrakcyjnym kursie ze sprawdzonego źródła, nie musimy obawiać się o straty. Przeciwnie. Kupno euro po korzystnym kursie jest możliwe. I to na wyciągnięcie ręki.

Taką możliwość daje bowiem waluta z Internetu. Zapomnijmy o tradycyjnych kantorach. Długie kolejki i duża różnica pomiędzy kursem sprzedaży, a kursem kupna waluty, tak zwany spread, towarzyszące wymianie walut w stacjonarnych kantorach lub bankach, wystarczą, by nas wystraszyć. Sprawia to, że coraz więcej osób szukających taniego kursu euro przenosi swoje walutowe potrzeby do Internetu. Z e-kantorów korzysta coraz więcej Polaków. Wybierając seris do wymiany online, zwracajmy uwagę na jego doświadczenie, co zagwarantuje nam wysoką jakość obsługi. Najdłużej działającemu i jednocześnie będącemu jednym z liderów, serwisowi wymiany walut online Internetowykantor.pl, zaufało już 280 tysięcy klientów. Potwierdzeniem tego jest nagroda ,,Złoty Fintech” dla najlepszego kantoru internetowego, którą Internetowykantor.pl otrzymał w ramach 9. edycji rankingu, prowadzonego przez serwis internetowy Bankier.pl. Poznański serwis do wymiany walut online został również nagrodzony za najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Kantory internetowe wyróżnia nie tylko bezpieczeństwo, ale również kursy euro i innych, które są korzystniejsze niż w tradycyjnych kantorach, czy bankach. A to wszystko za sprawą niskiego spreadu, dzięki któremu użytkownicy mogą zaoszczędzić na wymianie walut. Na przykład, chcąc kupić euro w Internetowykantor.pl możemy zyskać nawet do 192 zł, co możemy sprawdzić na stronie https://internetowykantor.pl/kurs-euro/. Zaoszczędzone euro będziemy mogli przeznaczyć na wycieczki fakultatywne, regionalne przysmaki czy pamiątki.

Cały proces wymiany gotówki online przebiega bardzo sprawnie i wymaga niewielkiego nakładu czasu. Aby skorzystać z usług Internetowykantor.pl należy dokonać rejestracji na stronie https://internetowykantor.pl/rejestracja/. Co ważne, nie ma konieczności podpisywania umowy. Musimy jedynie uzupełnić dane osobowe oraz dodać numery kont, z których i na które przelejemy pieniądze po wymianie. I to wszystko!

Kiedyś proces wymiany gotówki spędzał sen z powiek wielu ludziom, wybierającym się na wakacyjne wojaże. Dzięki intensywnemu rozwojowi rynku wymiany walut online, nie musimy się już o nic martwić. W przerwie pakowania walizek możemy w bezpieczny, szybki i tani sposób wymienić potrzebną walutę i cieszyć się nadchodzącym wyjazdem

[artykuł partnerski]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz tegoroczne Miejskie Święto Hanzy (licząc wg szkolnej skali)
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama