Słubice: 21 maja 2019   |   Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
reklama
reklama

TWK zaprasza na wycieczkę do Poznania

11 listopada jest szczególnym dniem – zwłaszcza w Poznaniu. Świętowana będzie nie tylko 100 rocznica odzyskania niepodległości, ale także imieniny ul. Święty Marcin. Kto chciałby pojechać do Poznania? Na wycieczkę zaprasza stowarzyszenie TWK, w planach m.in. odwiedziny na Kiermaszu Rogali Świętomarcińskich.

poznan

Poznań, czyli stolica Wielkopolski, jest celem kolejnej wycieczki, na którą zaprasza Stowarzyszenie Seniorów i Osób Niepełnosprawnych TWK Słubice – ale wziąć w nim udział mogą wszyscy, nie tylko członkowie tego stowarzyszenia. Wycieczka jest częścią zadania pt. Choreoklub - koło teatralno-taneczne, dofinansowanego ze środków gminy Słubice.

A dlaczego warto odwiedzić właśnie Poznań? 11 listopada to imieniny ul. Święty Marcin. W tym roku impreza z tej okazji jest częścią całorocznego programu „Pochwała Wolności”, który obfituje w różne wydarzenia. A w programie 11 listopada ma m.in. korowód św. Marcina, w którym udział wezmą animatorzy, artyści uliczni, muzycy, rekonstruktorzy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół i grup nieformalnych.

Właśnie w tym barwnym korowodzie chcą wziąć udział również uczestnicy wycieczki ze Słubic – przemarsz z korowodem jest jednym z punktów programu wyprawy. Kolejnym jest udział w Kiermaszu Rogali Świętomarcińskich, na którym oprócz słodkich smakołyków nie zabraknie również stoisk z rękodziełem artystycznym.  Po obiedzie uczestnicy wycieczki wezmą udział w wydarzeniu kulturalnym (których tego dnia w Poznaniu nie brakuje) lub pójdą do kina.

Udział jest odpłatny: dla członków grup Choreoklub i TWK Melodia kwota jest ustalana indywidualnie. Pozostali uczestnicy płacą 100 zł. Wycieczka wyrusza z pl. Bohaterów o godz. 8 rano, powrót zaplanowano ok. godz. 22.

Zgłoszenia: profil na Facebooku (TWK Słubice), e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 502 016 114.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama