Słubice: 18 listopada 2018   |   Imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
reklama
reklama

TWK zaprasza na wycieczkę do Poznania

11 listopada jest szczególnym dniem – zwłaszcza w Poznaniu. Świętowana będzie nie tylko 100 rocznica odzyskania niepodległości, ale także imieniny ul. Święty Marcin. Kto chciałby pojechać do Poznania? Na wycieczkę zaprasza stowarzyszenie TWK, w planach m.in. odwiedziny na Kiermaszu Rogali Świętomarcińskich.

poznan

Poznań, czyli stolica Wielkopolski, jest celem kolejnej wycieczki, na którą zaprasza Stowarzyszenie Seniorów i Osób Niepełnosprawnych TWK Słubice – ale wziąć w nim udział mogą wszyscy, nie tylko członkowie tego stowarzyszenia. Wycieczka jest częścią zadania pt. Choreoklub - koło teatralno-taneczne, dofinansowanego ze środków gminy Słubice.

A dlaczego warto odwiedzić właśnie Poznań? 11 listopada to imieniny ul. Święty Marcin. W tym roku impreza z tej okazji jest częścią całorocznego programu „Pochwała Wolności”, który obfituje w różne wydarzenia. A w programie 11 listopada ma m.in. korowód św. Marcina, w którym udział wezmą animatorzy, artyści uliczni, muzycy, rekonstruktorzy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół i grup nieformalnych.

Właśnie w tym barwnym korowodzie chcą wziąć udział również uczestnicy wycieczki ze Słubic – przemarsz z korowodem jest jednym z punktów programu wyprawy. Kolejnym jest udział w Kiermaszu Rogali Świętomarcińskich, na którym oprócz słodkich smakołyków nie zabraknie również stoisk z rękodziełem artystycznym.  Po obiedzie uczestnicy wycieczki wezmą udział w wydarzeniu kulturalnym (których tego dnia w Poznaniu nie brakuje) lub pójdą do kina.

Udział jest odpłatny: dla członków grup Choreoklub i TWK Melodia kwota jest ustalana indywidualnie. Pozostali uczestnicy płacą 100 zł. Wycieczka wyrusza z pl. Bohaterów o godz. 8 rano, powrót zaplanowano ok. godz. 22.

Zgłoszenia: profil na Facebooku (TWK Słubice), e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 502 016 114.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama