Słubice: 18 czerwca 2019   |   Imieniny: Elżbieta, Paula, Marek
reklama
reklama

Przyrodnicza rywalizacja w parku

Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych zaprasza na rodzinne i oczywiście przyrodnicze wyzwanie: grę terenową w parku przy al. Niepodległości. Kto jest chętny do zabawy? Na najlepszych czekają nagrody!

dziupla gra

O tym, że park przy al. Niepodległości jest ciekawym przyrodniczo miejscem, Fundacja Dziupla Inicjatyw Przyrodniczych przekonywała nie raz. I chce to udowodnić znowu. Czas na Rodzinną Grę Terenową – o tematyce przyrodniczej oczywiście.

To kolejny pomysł fundacji, która w tym roku obchodzi 5 urodziny. - Przez ten czas staraliśmy się zarazić państwa miłością do przyrody i zachęcić do jej obserwacji. Przybliżaliśmy przyrodę lokalną i tą z dalekich stron świata. Szczególnie miło jest nam gościć na naszych wydarzeniach rodziców z dziećmi – mówi Natalia Duer z fundacji. I to właśnie tak narodził się pomysł na grę rodzinną!

- Zależy nam na zacieśnianiu więzi rodzinnych i promowaniu wspólnego spędzania czasu, dlatego w skład drużyn będzie wchodziła tylko najbliższa rodzina, czyli rodzice, rodzeństwo i dziadkowie - zaprasza N. Duer. Pozostali mogą kibicować uczestnikom i wziąć udział w warsztatach przyrodniczych, które odbędą się w tym samym czasie. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu "Rodzinne poznawanie przyrody", dofinansowanego ze środków Gminy Słubice.

Kto chce spróbować swoich sił? Zapisy są przyjmowane pod nr tel. 796 131 490. Przy zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny kojarzącą się z jesienią. Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 28.10.2018, godz. 12. Miejsce: park przy al. Niepodległości w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama