Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Mariusz Dubacki spotka się z mieszkańcami

Kampania wyborcza wkracza w decydującą fazę. Kandydat na burmistrza Słubic Mariusz Dubacki zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie.

mariusz dubacki_spotkanie

- Chcemy raz jeszcze przedstawić nasz Program Rozwoju Gminy Słubice, zaprezentować najlepszą drużynę do gminy, czyli naszych kandydatów na radnych, a przede wszystkim porozmawiać z mieszkańcami miasta i sołectw – mówi Mariusz Dubacki, kandydat na burmistrza Słubic.

Program, z którym do wyborów startuje komitet Mariusza Dubackiego został stworzony przez samych mieszkańców. Kandydat przygotował specjalną ankietę, w której każdy mógł wskazać kierunki rozwoju miasta i gminy. Wypełniło ją ponad 700 osób. Powstała także specjalna aplikacja internetowa o nazwie „Mapa Potrzeb Słubic”. – W ten właśnie sposób stworzyliśmy kompleksowy Program Rozwoju Gminy Słubice. Można powiedzieć, że to pierwszy program wyborczy, który napisali sami mieszkańcy – wskazuje M. Dubacki.

W najbliższy wtorek (9.10) KWW Słubice2018 zaprasza na otwarte spotkanie z mieszkańcami. Będzie można poznać szczegóły programu, ale też porozmawiać z kandydatami na radnych. – Uważamy, że takiej bezpośredniej rozmowy z mieszkańcami bardzo w naszym mieście brakuje. Chcemy to zmienić, nie tylko w kampanii wyborczej. W naszym programie zapowiedzieliśmy organizację cyklicznych spotkań burmistrza z mieszkańcami – mówi kandydat.

Spotkanie odbędzie się we wtorek: 9 października, w sali kinowej SMOK, o godzinie 18.00

[Materiał wyborczy. Sfinansowano ze środków KWW Słubice 2018]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama