Słubice: 20 maja 2019   |   Imieniny: Aleksander, Bernardyn, Bazyli
reklama
reklama

Uwaga – w czwartek możliwe korki

Słubicka policja przypomina i ostrzega – w związku z tym, że 3 października jest u naszych sąsiadów dniem wolnym od pracy, w czwartek na drogi wyruszy więcej samochodów, zwłaszcza ciężarowych. I mogą być utrudnienia w ruchu.

korki wylotowka

3 października Niemcy świętują Dzień Jedności Narodowej – jest to święto państwowe, więc tego dnia na drogi nie wyjadą samochody ciężarowe. Niestety, oznacza to, że następnego dnia kierowców czekają nas spore kłopoty.

Policjanci ostrzegają, że 4 października może być utrudniony dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry (droga krajowa nr 29) oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego (droga wojewódzka nr 137). Korki spodziewane są także na samej autostradzie A2.

Trudności w ruchu drogowym mogą wystąpić również w samych Słubicach – głównie rejonie ul. 1 Maja oraz mostu granicznego przy Rondzie Solidarności w Słubicach.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i - jeżeli jest to możliwe - o korzystanie z innych przejść granicznych i wybór tras alternatywnych (np. przez Kostrzyn).

Tego dnia mundurowi pojawią się w newralgicznych miejscach i będą starali się usprawniać płynność ruchu. Ale zapewne trzeba uzbroić się w cierpliwość – i wyjechać wcześniej do szkoły lub pracy. Osobom dojeżdżającym do Słubic od strony Kunowic i Starych Biskupic radzimy objazd przed Drzecin lub osiedle Zielone Wzgórza.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama