Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Uwaga – w czwartek możliwe korki

Słubicka policja przypomina i ostrzega – w związku z tym, że 3 października jest u naszych sąsiadów dniem wolnym od pracy, w czwartek na drogi wyruszy więcej samochodów, zwłaszcza ciężarowych. I mogą być utrudnienia w ruchu.

korki wylotowka

3 października Niemcy świętują Dzień Jedności Narodowej – jest to święto państwowe, więc tego dnia na drogi nie wyjadą samochody ciężarowe. Niestety, oznacza to, że następnego dnia kierowców czekają nas spore kłopoty.

Policjanci ostrzegają, że 4 października może być utrudniony dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry (droga krajowa nr 29) oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego (droga wojewódzka nr 137). Korki spodziewane są także na samej autostradzie A2.

Trudności w ruchu drogowym mogą wystąpić również w samych Słubicach – głównie rejonie ul. 1 Maja oraz mostu granicznego przy Rondzie Solidarności w Słubicach.

Policja apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie ostrożności i - jeżeli jest to możliwe - o korzystanie z innych przejść granicznych i wybór tras alternatywnych (np. przez Kostrzyn).

Tego dnia mundurowi pojawią się w newralgicznych miejscach i będą starali się usprawniać płynność ruchu. Ale zapewne trzeba uzbroić się w cierpliwość – i wyjechać wcześniej do szkoły lub pracy. Osobom dojeżdżającym do Słubic od strony Kunowic i Starych Biskupic radzimy objazd przed Drzecin lub osiedle Zielone Wzgórza.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama