Słubice: 17 czerwca 2019   |   Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Do 60% zniżki na letnią kolekcję w butiku PERLAGE
reklama
reklama

Do 60% zniżki na letnią kolekcję w butiku PERLAGE

Za oknami lato w pełni, a słoneczna pogoda służy temu, by nasza garderoba była lekka i przewiewna. Półmetek wakacji to dobry czas, na pierwsze letnie wyprzedaże. Butik PERLAGE Magdalena, oferujący modę plus size dla kobiet, zaprasza na zakupy - ubrania z letniej kolecji można kupić ze zniżkami nawet do 60%.

perlage 2

Na półkach i wieszakach znajdziecie ubrania z letniej kolekcji, która była dostępa w butiku już od maja. Większy rozmiar nie oznacza braku szyku i elegancji, więc do butiku śmiało mogą zajrzeć osoby szukające oryginalnych i przewiewnych fasonów. Nie brakuje oczywiście klasycznych kolekcji, które w swojej szafie powinna mieć każda kobieta.

Jak są zalety oferowanych ubrań? Przede wszystkim są najwyższej jakości, projektowane i produkowane w Polsce, z użyciem najlepszych materiałów i niepowtarzalnych wzorów. Zresztą… Lepiej odwiedzić sklep i przekonać się samemu.

Sklep PERLAGE Magdalena znajduje się na ul. Wojska Polskiego 34 w Słubicach. Czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, a w soboty w godz. 10-16. ZOBACZ MAPĘ

perlage 1

Kontakt i więcej informacji na facebook.com/PerlagePlusSize.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama