Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Wakacjada w Górzycy

Wakacje w pełni – a o to, żeby dzieciom z gminy Górzyca nie zabrakło okazji do aktywnego wypoczynku, wyjazdów i atrakcji, zadba również tamtejszy ośrodek kultury. Już można się zgłaszać!

wakacjada 2018

Dzieciaki, jeśli już trochę doskwiera wam brak wakacyjnych atrakcji, Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na Wakacjadę 2018.

Całość rozpocznie się 13 sierpnia spotkaniem ze sztuką. Tego dnia w odbędą się warsztaty teatralne i zajęcia kreatywno-plastyczne. A teatr Złota Kaczka wystawi przedstawienie „Wędrówka do Panamy”. Początek o godz. 10.

Kolejnego dnia, 14 sierpnia, na dzieci czeka wycieczka do poznańskiego ZOO. Kto chętny, żeby zobaczyć słonie, małpy, węże? Ilość miejsc jest ograniczona, opłata za wycieczkę wynosi 60 zł (w tym obiad). Wyjazd o 7.30.

Następna wycieczka odbędzie się już 16 sierpnia, tym razem nieco bliżej, bo na salę zabaw Uśmiechnięta Planeta do Kunowic. Będzie można się wyszaleć! Oplata za wstęp to 20 zł (w tym dwie godziny zabawy na sali). Tu również ilość miejsc jest ograniczona. Wycieczka rusza o godz. 10.

A 17 sierpnia dzieci spotkają się w wigwamie w Żabicach – tu przewidziano najróżniejsze zadania i konkurencje sportowe. Początek o godz. 10.

Co ważne dla rodziców - każdego dnia Wakacjady dzieci otrzymają ciepły posiłek.

A na zakończenie 18 sierpnia odbędzie się festyn pod (smutnym) tytułem: „Żegnamy wakacje”. Ale o tym więcej w naszej wcześniejszej publikacji. ZOBACZ

Zgłoszenia na Wakacjadę pod nr tel. 95 759 12 36 lub przez profil GOK na Facebooku.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama