Słubice: 23 maja 2019   |   Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
reklama
reklama

Bajkowe zabawy na placach we Frankfurcie

Lubicie bajki? Volkshochschule z Frankfurtu już po raz ósmy zaprasza całe rodziny na polsko-niemieckie lato na ogólnodostępnych placach zabawach. Motywem przewodnim będzie baśń „Muzykanci z Bremy”.

lato place_zabaw

 Dawno, dawno temu… - tak zaczynają się bajki i baśnie, tak rozpoczną się też cztery bajkowe spotkania na placach zabaw we Frankfurcie. Motywem głównym będzie znana baśń o czterech muzykantach z Bremy.

- Oczekuje Was czarujące popołudnie z wieloma atrakcjami. Po obejrzeniu przedstawienia teatralnego będziemy sami przemieniać się w baśniowe postacie. Będziemy w tym celu malować, tańczyć, wykonywać prace plastyczne i bawić się – zachęcają organizatorzy.

Podczas zabawy będzie można na przykład sprawdzić, czy złapanie osła dwoma rękami naprawdę przynosi szczęście? Będzie okazja rysować, majsterkować, a nawet zagrać na... bębnach.

W zabawach mogą wziąć udział całe rodziny, udział jest bezpłatny. Zaplanowano cztery lokalizacje w czterech terminach. Początek zawsze o godz. 16, a planowane zakończenie o go.dz 18. W nawiasie znajduje się miejsce alternatywne – w razie niepogody.
  • 13.08, godz. 16 - plac zabaw am Anger przy Lindenstr. (VHS)
  • 14.08, godz. 16 - plac zabaw przystanek Wintergarten (klub CHILLERstreet)
  • 15.08, godz. 16 - Plac Mostowy przy Bischofstr. (sala gimnastyczna)
  • 16.08, godz. 16 - plac zabaw w Kleistpark (Mikado)
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama