Słubice: 10 grudnia 2018   |   Imieniny: Julia, Judyta, Daniel
reklama
reklama

Arkadasz Kebab daje... 1000 kebabów na pomoc dla Arka

1000 kebabów na pomoc dla Arka Karpowicza! W ten nietypowy sposób Arkadasz Kebab przy Biedronce będzie obchodzić swoje 3 urodziny. A cały dochód ze sprzedaży jedzenia trafi na leczenie chorego słubiczanina. Kto ma ochotę na kebaba?

arkadasz kebab 2

Akcji dla Arka Karpowicza ciąg dalszy. Zostały jeszcze 2 tygodnie, żeby dozbierać brakującą kwotę na terapię ratującą życie – każda złotówka zbliża Arka do wyjazdu na terapię do kliniki w Kolonii. Był bal charytatywny, festyn, są aukcje internetowe… Ale takiej akcji jeszcze w Słubicach nie było – tym razem pomagać będzie można… jedząc kebaby od Arkadasza.

Z okazji 3 urodzin Arkadasz Kebaba przy Biedronce, właściciele lokalu - Paweł Sokołowski i Aleksandra Janowicz-Sokołowska - „stawiają” 1000 kebabów w promocyjnej cenie 7.50 zł. Cały utarg trafi do puszki Fundacji Grupy Pomagamy, która zbiera środki na leczenie Arka Karpowicza. Charytatywna wyżerka odbędzie się 28 lipca.

- To , że macie wielkie serca już niejednokrotnie pokazaliście... Mamy nadzieję, że jesteście równie głodni! – zachęca do udziału w akcji Aleksandra Kołek, prezes fundacji.

No to jak, kto w sobotę wybiera się na kebaba?
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama