Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Arkadasz Kebab daje... 1000 kebabów na pomoc dla Arka

1000 kebabów na pomoc dla Arka Karpowicza! W ten nietypowy sposób Arkadasz Kebab przy Biedronce będzie obchodzić swoje 3 urodziny. A cały dochód ze sprzedaży jedzenia trafi na leczenie chorego słubiczanina. Kto ma ochotę na kebaba?

arkadasz kebab 2

Akcji dla Arka Karpowicza ciąg dalszy. Zostały jeszcze 2 tygodnie, żeby dozbierać brakującą kwotę na terapię ratującą życie – każda złotówka zbliża Arka do wyjazdu na terapię do kliniki w Kolonii. Był bal charytatywny, festyn, są aukcje internetowe… Ale takiej akcji jeszcze w Słubicach nie było – tym razem pomagać będzie można… jedząc kebaby od Arkadasza.

Z okazji 3 urodzin Arkadasz Kebaba przy Biedronce, właściciele lokalu - Paweł Sokołowski i Aleksandra Janowicz-Sokołowska - „stawiają” 1000 kebabów w promocyjnej cenie 7.50 zł. Cały utarg trafi do puszki Fundacji Grupy Pomagamy, która zbiera środki na leczenie Arka Karpowicza. Charytatywna wyżerka odbędzie się 28 lipca.

- To , że macie wielkie serca już niejednokrotnie pokazaliście... Mamy nadzieję, że jesteście równie głodni! – zachęca do udziału w akcji Aleksandra Kołek, prezes fundacji.

No to jak, kto w sobotę wybiera się na kebaba?
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama