Słubice: 26 maja 2019   |   Imieniny: Filip, Paulina, Marianna
reklama
reklama

Place zabaw w Rzepinie – spotkanie z burmistrzem i policją

Ciąg dalszy rozmów o czystości i porządku na placach zabaw w Rzepinie. W Urzędzie Miejskim odbędzie się spotkanie, na które może przyjść każdy zainteresowany tematem. Obecni na nim będą także burmistrz Rzepina i szef tamtejszego komisariatu policji.

przemek komarski_2

O sprawie porządku – i nieporządku – na placach zabaw w Rzepinie pisaliśmy już nie jeden raz. Uwagę na to zwracał Przemysław Komarski, jeden z rodziców, który opisywał swoje doświadczenia z pobytu na placach  zabaw razem z córką. Złożył również petycję o zamontowanie kamer monitoringu na placach zabaw do burmistrza Rzepina, o czym również informowaliśmy.

Wkrótce w Urzędzie Miejskim w Rzepinie ma dość do spotkania w tej sprawie. Udział w nim mają wziąć Sławomir Dudzis, burmistrz Rzepina oraz Ryszard Świerczek, szef komisariatu policji w Rzepinie.

- Chcemy definitywnie zakończyć sprawę bezpieczeństwa dzieci i porządku na placach zabaw – mówi Przemysław Komarski i zachęca do udziału w spotkaniu. Jednocześnie podkreśla, że sprawa ta nie ma politycznego podtekstu. Zaznacza, że w tym temacie chodzi tylko i wyłącznie o sprawy małych dzieci.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Przyjść może każdy zainteresowany.

Termin: 23.07.2018, godz. 15.30. Miejsce: Urząd Miejski w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak oceniasz poziom czystości w Słubicach (licząc wg szkolnej skali)?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama