Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Place zabaw w Rzepinie – spotkanie z burmistrzem i policją

Ciąg dalszy rozmów o czystości i porządku na placach zabaw w Rzepinie. W Urzędzie Miejskim odbędzie się spotkanie, na które może przyjść każdy zainteresowany tematem. Obecni na nim będą także burmistrz Rzepina i szef tamtejszego komisariatu policji.

przemek komarski_2

O sprawie porządku – i nieporządku – na placach zabaw w Rzepinie pisaliśmy już nie jeden raz. Uwagę na to zwracał Przemysław Komarski, jeden z rodziców, który opisywał swoje doświadczenia z pobytu na placach  zabaw razem z córką. Złożył również petycję o zamontowanie kamer monitoringu na placach zabaw do burmistrza Rzepina, o czym również informowaliśmy.

Wkrótce w Urzędzie Miejskim w Rzepinie ma dość do spotkania w tej sprawie. Udział w nim mają wziąć Sławomir Dudzis, burmistrz Rzepina oraz Ryszard Świerczek, szef komisariatu policji w Rzepinie.

- Chcemy definitywnie zakończyć sprawę bezpieczeństwa dzieci i porządku na placach zabaw – mówi Przemysław Komarski i zachęca do udziału w spotkaniu. Jednocześnie podkreśla, że sprawa ta nie ma politycznego podtekstu. Zaznacza, że w tym temacie chodzi tylko i wyłącznie o sprawy małych dzieci.

Wstęp na spotkanie jest wolny. Przyjść może każdy zainteresowany.

Termin: 23.07.2018, godz. 15.30. Miejsce: Urząd Miejski w Rzepinie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama