Słubice: 24 sierpnia 2019   |   Imieniny: Bartłomiej, Jerzy, Bartosz
reklama
reklama

Zaatakował nożem i domagał się pieniędzy

Sceny jak z gangsterskiego filmu – do jednego ze słubickich sklepów wszedł zakapturzony mężczyzna, który groził nożem i domagał się wydania pieniędzy. Policja już godzinę później wiedziała, kim jest. Teraz, decyzją sądu, trafił do aresztu.

Wszystko działo się 9 lipca w nocy. Do jednego ze sklepów w Słubicach przyszedł zakapturzony mężczyzna. Groził sprzedawcy nożem i domagał się wydania pieniędzy z kasy. Zabrał przenośny komputer i uciekł, a sprzedawca natychmiast zadzwonił na policję.

Policjanci natychmiast zabrali się do pracy. Zabezpieczyli monitoring z monitoringu w rejonie sklepu. Udało im się bardzo szybko ustalić sprawcę.

- Na podstawie zebranych dowodów i ich analizy, niecałą godzinę od zdarzenia ustalili, że napastnikiem był 34-latek nie posiadający stałego miejsca zamieszkania – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy.

Mundurowi zatrzymali go 11 lipca i przedstawili zarzuty rozboju z użyciem nożna. Sąd Rejonowy w Słubicach zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu. Grozi mu kara minimum 3 lat więzienia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama