Słubice: 23 kwietnia 2019   |   Imieniny: Jerzy, Wojciech
reklama
reklama

Zaatakował nożem i domagał się pieniędzy

Sceny jak z gangsterskiego filmu – do jednego ze słubickich sklepów wszedł zakapturzony mężczyzna, który groził nożem i domagał się wydania pieniędzy. Policja już godzinę później wiedziała, kim jest. Teraz, decyzją sądu, trafił do aresztu.

Wszystko działo się 9 lipca w nocy. Do jednego ze sklepów w Słubicach przyszedł zakapturzony mężczyzna. Groził sprzedawcy nożem i domagał się wydania pieniędzy z kasy. Zabrał przenośny komputer i uciekł, a sprzedawca natychmiast zadzwonił na policję.

Policjanci natychmiast zabrali się do pracy. Zabezpieczyli monitoring z monitoringu w rejonie sklepu. Udało im się bardzo szybko ustalić sprawcę.

- Na podstawie zebranych dowodów i ich analizy, niecałą godzinę od zdarzenia ustalili, że napastnikiem był 34-latek nie posiadający stałego miejsca zamieszkania – mówi Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej komendy.

Mundurowi zatrzymali go 11 lipca i przedstawili zarzuty rozboju z użyciem nożna. Sąd Rejonowy w Słubicach zdecydował o zastosowaniu wobec niego trzymiesięcznego aresztu. Grozi mu kara minimum 3 lat więzienia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama