Słubice: 24 marca 2019   |   Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
reklama
reklama

Rzepińscy policjanci z nową "furą"

Policjanci z komisariatu policji w Rzepinie będą mogli wykonywać swoją pracę jeszcze sprawniej. W ich ręce trafił nowy radiowóz. Taki prezent ufundowała mundurowym gmina Rzepin.

rzepin suzuki

Nowy Suzuki Vitara będzie służyć policjantom z zespołu dochodzeniowo-śledczego do pracy na terenie całej gminy. Jego zakup został w całości sfinansowany z budżetu rzepińskiego samorządu.

- Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis po raz kolejny bardzo dobrze ocenił współpracę z rzepińskimi policjantami, dostrzegając ich zaangażowanie w realizację działań, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom gminy – wyjaśnia Magdalena Jankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Do uroczystego przekazania doszło przed komisariatem w Rzepinie. Kluczyki z rąk samego burmistrza odebrał p.o. komendanta nadkom. Tomasz Rawa, a następnie przekazał je asp. szt. Ryszardowi Świerczkowi, szefowi rzepińskiego komisariatu.

Mundurowi podziękowali burmistrzowi za okazaną pomoc i zadeklarowali dalsze wsparcie w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Rzepina.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama