Słubice: 12 grudnia 2018   |   Imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
reklama
reklama

Rzepińscy policjanci z nową "furą"

Policjanci z komisariatu policji w Rzepinie będą mogli wykonywać swoją pracę jeszcze sprawniej. W ich ręce trafił nowy radiowóz. Taki prezent ufundowała mundurowym gmina Rzepin.

rzepin suzuki

Nowy Suzuki Vitara będzie służyć policjantom z zespołu dochodzeniowo-śledczego do pracy na terenie całej gminy. Jego zakup został w całości sfinansowany z budżetu rzepińskiego samorządu.

- Burmistrz Rzepina Sławomir Dudzis po raz kolejny bardzo dobrze ocenił współpracę z rzepińskimi policjantami, dostrzegając ich zaangażowanie w realizację działań, mających wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz niesienie pomocy mieszkańcom gminy – wyjaśnia Magdalena Jankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Do uroczystego przekazania doszło przed komisariatem w Rzepinie. Kluczyki z rąk samego burmistrza odebrał p.o. komendanta nadkom. Tomasz Rawa, a następnie przekazał je asp. szt. Ryszardowi Świerczkowi, szefowi rzepińskiego komisariatu.

Mundurowi podziękowali burmistrzowi za okazaną pomoc i zadeklarowali dalsze wsparcie w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Rzepina.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama