Słubice: 17 lipca 2018   |   Imieniny: Aneta, Bogdan, Aleksy
reklama
reklama

Basen w tym roku będzie za darmo

Dobra wiadomość dla spragnionych letniej ochłody. W najbliższą sobotę zaplanowano otwarcie basenu kąpielowego przy ul. Sportowej. Dla mieszkańców gminy będzie dostępny bezpłatnie przez całe wakacje.

basen osir_slubice

Obecnie trwa jeszcze napuszczanie wody do niecki basenu, ale Zbigniew Sawicki, prezes Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, potwierdził, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już od 30 czerwca basen będzie dostępny dla wszystkich chętnych. Oczywiście dla ich bezpieczeństwa wodę musi jeszcze zbadać Sanepid.

A jak w tym roku przedstawiają się zasady korzystania z basenu? Tu mamy dobre wiadomości, bo mieszkańcy naszej gminy będą mogli korzystać z basenu bezpłatnie. Wszystko dzięki dofinansowaniu z gminnego budżetu w ramach „Akcji lato”. Osoby spoza gminy za calodniowy bilet zapłacą 5 zł.

Nad bezpieczeństwem kąpiących czuwać będzie troje ratowników (dwoje na zmianie). SOSiR planuje również uruchomić punkt gastronomiczny z lodami, napojami i przekąskami, ale jego działanie będzie uzależnione od pogody.

Basen będzie czynny codziennie w godzinach 10-18 od 30 czerwca do 31 sierpnia włącznie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama