Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Tylko teraz meble ogrodowe od VIAPI 20% taniej

Choć w kalendarzu jeszcze wiosna, to za oknem mamy już prawdziwe lato. To idealny czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dobry wypoczynek to wygodne i solidne meble ogrodowe. Te - w super niskich cenach - oferuje firma VIAPI. A dla czytelników Słubice24 – dodatkowa promocja.

meble ratanowe_ogrodowe

Firma mieści się w Słubicach na ul. Transportowej (tuż obok Cargo). Na miejscu znajdziemy najwyższej jakości meble ogrodowe z ręcznie plecionego tzw. technorattanu. To materiał świetnie znoszący trudne warunki atmosferyczne, odporny na deszcz i słońce. Przez wiele lat zachowuje swój kolor i właściwości.

Meble to produkcja najwyższej jakości, import bezpośrednio z Niemiec, a do tego w bardzo przystępnej cenie na każdą kieszeń.

Wybór jest bardzo duży. W ofercie VIAPI są zarówno małe i duże zestawy stołowe, jak i pojedyncze fotele, krzesła czy hamaki. Są także kanapy, narożniki czy stoliki. Wszystko jest dostępne na miejscu, można przyjść, obejrzeć i wybrać.

Promocja - dodatkowy rabat 20%

Dla czytelników portalu Słubice24 mamy dodatkową promocję. Od i tak już obniżonych cen outletowych każdy klient otrzyma dodatkowy rabat w wysokości 20%. Wystarczy przed zakupem podać hasło „Słubice24”. Dzięki temu można uzyskać cenę nawet o 50% niższą niż rekomendowana przez producenta. Ceny przykładowych zestawów w galerii poniżej.Odwiedź nas lub zadzwoń

Salon firmowy VIAPI znajduje się przy ul. Transportowej 8. Czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 8-17. Tel. kontaktowy: 732 742 897.

meble ratanowe_ogrodowe_mapka

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama