Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Ulewa nad Słubicami (wideo/foto)

W niedzielne popołudnie nad naszym miastem przeszła potężna ulewa. Niektóre z ulic zamieniły się w rzeki, a nadmiar wody niektórzy z mieszkańców postanowili spożytkować z humorem. Większości nie było jednak do śmiechu, gdyż każda taka ulewa, to zalane posesje i podtopione piwnice.

basen plac_bohaterow


Niejako „tradycyjnie” pływały m.in. ulice Kościuszki (niedaleko skrzyżowania z ul. Wrocławską), Wojska Polskiego (przy skarbówce), Sienkiewicza oraz plac Bohaterów. Na tym ostatnim wody było tak dużo, że jeden z młodych ludzi postanowił wyciągnąć z szafy dmuchany ponton i popływać, czym rozbawił okolicznych mieszkańców.

Niestety, nieco gorsze humory mieli pozostali słubiczanie. Od tych z os. Świerkowego dostaliśmy nie tylko zdjęcia ich zalanych posesji i trawników, ale również niezbyt nadający się do cytowania komentarz, wyrażający ocenę wykonania osiedla, w którym mieszkają.

Gdy woda już opadła, w miejscach podtopień można było znaleźć tablice rejestracyjne aut, które zgubiły je przejeżdżając przez wodę. Dzięki czujności naszych czytelników, wkrótce po naszej publikacji, udało się ustalić ich właścicieli.

A tuż po ulewie nad Słubicami otworzyło się... okno pogodowe, a do wszystkich uśmiechnęło się słońce. Oby to był dobry prognostyk do rozpoczynającego się właśnie tygodnia.

Poniżej zdjęcia i nagrania przesłane przez naszych internautów.

 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama