Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Zapisy do szkoły językowej JUST ENGLISH rozpoczęte! Współpraca i wymiana z London School of English
reklama
reklama

Zapisy do szkoły językowej JUST ENGLISH rozpoczęte! Współpraca i wymiana z London School of English

Chcesz podszlifować swój język? Zapisz się na kursy do Szkoły Językowej JUST ENGLISH prowadzonej przez Annę Kopko. Co je wyróżnia? Prestiżowe certyfikaty, doskonała kadra, a także możliwość… wygrania nagród za naukę.

just english1

- Takiej szansy jeszcze nie było - mówi właścicielka Anna Kopko. - Miło mi poinformować, iż moja szkoła pod patronatem Polskiej Izby Gospodarczej Branży Językowej – uzyskała Certyfikat Szkoły Godnej Zaufania po pozytywnym przejściu procedury kontroli merytorycznej i formalnej w 2017 roku – opowiada z dumą.

Co to oznacza w praktyce? W związku z tym wyróżnieniem szkoła podpisała list intencyjny i nawiązała współpracę z London School of English w Wielkiej Brytanii. - Oznacza to, iż dla uczących się w mojej szkole otwierają się drzwi do wymiany uczniów obydwu szkół – dodaje A. Kopko.

Osoby, które zgłoszą się i rozpoczną naukę na kursach w szkole JUST ENGLISH w roku szkolnym 2018/2019 będą objęte programem „THE BEST AMONG OTHERS” i będą ubiegały się o wygranie nagrody głównej – kursu języka angielskiego w Londynie oraz uczestniczenia w programie wymiany.

Pierwszy nabór rozpoczyna się w czerwcu. Tu jest 20 miejsc dla chętnych. Wiek uczestników: 10 – 17 lat. Na pierwsze spotkanie z komisją kwalifikacyjną należy przynieść świadectwo szkolne z uwzględnieniem oceny z języka angielskiego oraz innych dokumentów potwierdzających znajomość języka, udział w konkursach, olimpiadach językowych, itp.

Po wstępnym zakwalifikowaniu się na listę uczestników programu zostanie przeprowadzony test kompetencji, a następnie 10-godzinny bezpłatny kurs (jeszcze w czerwcu). Celem kursu będzie określenie poziomu biegłości językowej uczestnika podczas prowadzenia konwersacji. W czasie kursu będzie nagrywany film, gdyż jest to jeden z wymogów programu.

Wszelkie szczegóły oraz terminy spotkań można uzyskać telefonicznie 501 031 446 lub w siedzibie szkoły przy Placu Przyjaźni 18/19 (Galeria Jedynka).

Zapisy dla zainteresowanych kursami poza programem są prowadzone tylko w czerwcu.

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama