Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Był pijany i ukradł paliwo ze stacji w Górzycy

Policjanci zatrzymali 24-latka, który odjechał ze stacji benzynowej w Górzycy bez płacenia za zatankowane paliwo. To nie wszystko: okazało się, że mężczyzna był pijany. Teraz będzie odpowiadał za oba przewinienia.

policja pijani

6 czerwca pracownik stacji benzynowej w Górzycy poprosił patrolujących policjantów o pomoc. Powiedział im o mężczyźnie, który prowadził Audi na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Zatrzymał się na stacji, zatankował paliwo, ale zamiast zapłacić – szybko odjechał z terenu stacji.

Policjanci natychmiast udali się na poszukiwania mężczyzny, który ukradł paliwo. Pojechali za nim w kierunku Owczar. I właśnie tam zauważyli poszukiwany samochód. Zablokowali drogę radiowozem i zatrzymali kierującego.

Wtedy okazało się, że ma on na sumieniu coś jeszcze. - Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 24-letni mężczyzna jest nietrzeźwy i w takim stanie wsiadł za kierownicę – relacjonuje Ewa Murmyło ze słubickiej komendy policji.

Młody mężczyzna, który jest na stałe zameldowany na terenie Niemiec, stracił prawo jazdy. - Samochód, którym poruszał się 24-latek został zabezpieczony, natomiast mężczyzna trafił do słubickiej jednostki do wytrzeźwienia i do wyjaśnienia sprawy – dodaje E. Murmyło.
Feralny kierowca poniesie konsekwencje swoich wybryków. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grożą mu dwa lata więzienia, zakaz prowadzenia pojazdów i wysoka grzywna. Odpowie również za kradzież paliwa.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama