Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Kolizja na wiadukcie przy A2 – sprawa trafi do sądu

W piątek w nocy, na zjeździe z autostrady A2 niedaleko Słubic, doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Całe szczęście nikt z jadących nie odniósł obrażeń, a policja uznała zdarzenie za kolizję.

wypadek lacznik_a2

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia rozbitych samochodów otrzymaliśmy od naszych czytelników następnego dnia w godzinach porannych. Informowaliśmy o tym od razu na naszym profilu facebookowym.

Dziś znamy już nieco więcej szczegółów dotyczących zajścia, które miało miejsce na łączniku autostrady A2 z drogą krajową nr 29.

Jak wyjaśnia Ewa Murmyło ze słubickiej komendy, zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Volkswagen Passat. – Z drogi podporządkowanej wyjechało auto, które zajechało drogę prawidłowo jadącemu drugiemu pojazdowi – wyjaśnia. Autem, które poruszało się prawidłowo kierował mieszkaniec powiatu słubickiego, natomiast kierowca drugiego pojazdu nie pochodził z naszego regionu.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, obaj prowadzący byli także trzeźwi. Zdarzenie zostało przez policję zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a wobec sprawcy został sporządzony wniosek do sądu o ukaranie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama