Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Kolizja na wiadukcie przy A2 – sprawa trafi do sądu

W piątek w nocy, na zjeździe z autostrady A2 niedaleko Słubic, doszło do groźnie wyglądającego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Całe szczęście nikt z jadących nie odniósł obrażeń, a policja uznała zdarzenie za kolizję.

wypadek lacznik_a2

Informację o zdarzeniu oraz zdjęcia rozbitych samochodów otrzymaliśmy od naszych czytelników następnego dnia w godzinach porannych. Informowaliśmy o tym od razu na naszym profilu facebookowym.

Dziś znamy już nieco więcej szczegółów dotyczących zajścia, które miało miejsce na łączniku autostrady A2 z drogą krajową nr 29.

Jak wyjaśnia Ewa Murmyło ze słubickiej komendy, zderzyły się dwa samochody osobowe, oba marki Volkswagen Passat. – Z drogi podporządkowanej wyjechało auto, które zajechało drogę prawidłowo jadącemu drugiemu pojazdowi – wyjaśnia. Autem, które poruszało się prawidłowo kierował mieszkaniec powiatu słubickiego, natomiast kierowca drugiego pojazdu nie pochodził z naszego regionu.

Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń, obaj prowadzący byli także trzeźwi. Zdarzenie zostało przez policję zakwalifikowane jako kolizja drogowa, a wobec sprawcy został sporządzony wniosek do sądu o ukaranie.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama