Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Czym kierować się przy wyborze wózka dla dziecka?

Rodzice decydujący się na zakup wózka dla swojego nowo narodzonego dziecka, szukają wózka, który spełni ich oczekiwania. Odpowiedni wózek powinien mieć wiele zalet, do których należą: funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo.

wozek1

Rodzice są także zainteresowani wszelkimi innowacyjnymi rozwiązaniami, które producent zastosował do prezentowanego wózka. Dużą popularnością cieszą się wózki wielofunkcyjne 2 w 1, które mogą zarazem stać się wspaniałym systemem podróżnym 3 w 1.

Polecanym wózkiem dla nowonarodzonego dziecka jest wózek wielofunkcyjny 2 w 1 Espiro Next Avenue, do którego można dopasować fotelik samochodowy. Jest to wózek polskiego producenta, który stał się jednym z najlepszych wózków dostępnych obecnie na rynku, oraz który należy do najbardziej funkcjonalnych. Espiro Avenue to połączenie stylu z praktycznością, idealnie sprawdzi w każdym terenie i w każdej rodzinie.

Gondola wózka Espiro Avenue jest odpowiednio duża i niezwykle wygodna, co jest szczególnie ważne dla noworodka i małego dziecka. Oparcie gondoli można regulować oraz wentylować, co umożliwia znajdująca się w podłożu perforacja, dzięki niej maluch nie będzie się pocił podczas letnich dni. Gondola zajmuje bardzo mało miejsca, ponieważ nadaje się do złożenia nawet na płasko, co pozwoli oszczędzić cenne miejsce. Stelaż wózka jest także składany, nie trzeba wyciągać siedziska z ramy. W łatwy sposób można włożyć dziecko do wózka i go wysadzić, dzięki odpinanej barierce. Podnóżek spacerówki można dopasować do wzrostu dziecka, podobnie oparcie spacerówki, które jest regulowane do pozycji półleżącej.

Wózek Espiro Next Avenue jest gwarancją gładkiej, spokojnej jazdy, a to wszystko dzięki odpowiedniej amortyzacji oraz pompowanych kół. Koła w wózku Avenue różnią się od innych wózków tym, że są one niskoprofilowe-cienkie, co wpływa na stylowy wygląd wózka. Zaletą wózka jest dołączony do zestawu śpiworek Baby shell, który pełni dwie funkcje: śpiworek polarowy do gondoli oraz przykrycie na nóżki do spacerówki. Akcesoriami dołączanymi do zestawu są również folia przeciwdeszczowa do gondoli i spacerówki, moskitiery oraz wygodna duża torba do wózka.

[artykuł reklamowy]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama