Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Słubice24.pl Wiadomości Aktualności Policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego potrącenia pod Górzycą. Śledczy szukają świadków zdarzenia
reklama
reklama

Policja zatrzymała sprawcę śmiertelnego potrącenia pod Górzycą. Śledczy szukają świadków zdarzenia

We wtorek pisaliśmy o tragicznym wypadku, do którego doszło na drodze między Laskami Lubuskimi a Górzycą. Policja zatrzymała już sprawcę, ale śledczy starają się ustalić, co tak naprawdę stało się na drodze. I proszą o pomoc, zwłaszcza osoby, które korzystają z kamer samochodowych.

droga asfalt

Przypomnijmy, 29 maja, około godz. 2 w nocy, policja otrzymała wiadomość o potrąceniu, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 139 między Laskami Lubuskimi a Górzycą. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 26-letniego mieszkańca powiatu słubickiego.

Śledczy już kilka godzin po wypadku zatrzymali sprawcę. Jak informuje sierż. szt. Ewa Murmyło ze słubickiej komendy, po badaniach okazało się, że 21-letni mieszkaniec powiatu słubickiego był pod wpływem marihuany.

Policjanci starają się wyjaśnić, jak doszło do wypadku. Dlatego proszą o kontakt wszystkie osoby, które w miniony poniedziałek w nocy, w godz. 1-3 jechały z Kostrzyna w kierunku Górzycy oraz Lasek Lubuskich w stronę Kowalowa. - Prosimy o kontakt zwłaszcza osoby posiadające kamery samochodowe – mówi E. Murmyło.

Ten, kto ma informacje mogące pomóc policji, może zadzwonić pod czynny całą dobę numer: 95 759 28 11 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji pod nr alarmowym 112. Informacje można również przekazać do Wydziału Kryminalnego KPP Słubice – sekretariat tel. 95 759 28 50 lub bezpośrednio do naczelnika Wydziału Kryminalnego - tel. 95 759 28 51.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama