Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Słubicki starosta będzie sprzedawać w… warzywniaku

Tego jeszcze nie było. Starosta Słubicki Marcin Jabłoński na jeden dzień zmieni pracę i stanie za ladą… warzywniaka. To efekt charytatywnej akcji jaka miała miejsce podczas niedawnego „Pikniku dobrych uczynków”. Starosta został „kupiony” za 2,5 tys. zł.

marchewki

19 maja Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach zorganizował piknik charytatywny „Piknik dobrych uczynków”. Jednym z elementów imprezy były aukcje charytatywne, z których dochód został przeznaczony na remont szkolnego internatu.

Łącznie na ten cel zebrano ponad 21 tys. zł (szerzej o tym pisaliśmy w naszej niedawnej publikacji), a najwyższą kwotę – bo aż 2,5 tys. zł – osiągnęła licytacja, której przedmiotem był dzień ze starostą Marcinem Jabłońskim. Taką kwotę zaoferował Aleksander Jośko, czyli popularny Alik, który prowadzi stoisko z owocami i warzywami w centrum Słubic.

- Marcin Jabłoński, zgodnie z umową, będzie do dyspozycji zwycięzcy licytacji i tego dnia zamieni swój garnitur na fartuch sprzedawcy – wyjaśnia Wojciech Obremski ze Starostwa Powiatowego w Słubicach.

Jeśli chcecie, aby starosta zważył wam np. kilogram świeżych marchewek, przyjdźcie 5 czerwca do sklepu Alika przy ul Kościuszki (obok Intermarche). Akcja rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 18:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama