Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Słubicki starosta będzie sprzedawać w… warzywniaku

Tego jeszcze nie było. Starosta Słubicki Marcin Jabłoński na jeden dzień zmieni pracę i stanie za ladą… warzywniaka. To efekt charytatywnej akcji jaka miała miejsce podczas niedawnego „Pikniku dobrych uczynków”. Starosta został „kupiony” za 2,5 tys. zł.

marchewki

19 maja Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słubicach zorganizował piknik charytatywny „Piknik dobrych uczynków”. Jednym z elementów imprezy były aukcje charytatywne, z których dochód został przeznaczony na remont szkolnego internatu.

Łącznie na ten cel zebrano ponad 21 tys. zł (szerzej o tym pisaliśmy w naszej niedawnej publikacji), a najwyższą kwotę – bo aż 2,5 tys. zł – osiągnęła licytacja, której przedmiotem był dzień ze starostą Marcinem Jabłońskim. Taką kwotę zaoferował Aleksander Jośko, czyli popularny Alik, który prowadzi stoisko z owocami i warzywami w centrum Słubic.

- Marcin Jabłoński, zgodnie z umową, będzie do dyspozycji zwycięzcy licytacji i tego dnia zamieni swój garnitur na fartuch sprzedawcy – wyjaśnia Wojciech Obremski ze Starostwa Powiatowego w Słubicach.

Jeśli chcecie, aby starosta zważył wam np. kilogram świeżych marchewek, przyjdźcie 5 czerwca do sklepu Alika przy ul Kościuszki (obok Intermarche). Akcja rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do godz. 18:00.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama