Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Tragedia na "Moskwie" - jedna osoba nie żyje

Trudna noc za mieszkańcami bloku przy ul. Jagiełły. W jednym z mieszkań znaleziono nieżyjącego mężczyznę. A samo mieszkanie jest w tragicznym stanie, zapach wychodzący z niego jest nie do zniesienia. Policja bada okoliczności zdarzenia.

Mężczyzna, który zmarł, był widziany przez sąsiadów jeszcze kilka dni temu. Mieszkańcy mówią, że niestety, od pewnego czasu nasilał się problem z tym, w jakim stanie było mieszkanie, które zajmowała mieszkająca tam para.

- Dochodził z niego przykry i intensywny zapach, a raczej smród jakby rozkładających się śmieci, uryny – mówi nam jedna z mieszkających obok kobiet.

Wczoraj w nocy okazało się, że mężczyzna nie żyje. – Przyjechała policja, straż pożarna, a potem pogotowie. Strażacy wyważyli drzwi, a do mieszkania wchodzili w maskach – opowiada sąsiadka. Nieżyjący mężczyzna został wyniesiony na klatkę schodową, przybyły lekarz potwierdził zgon. Sąsiedzi mówią, że mieszkającą z nim kobietę zabrano do szpitala.

Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach potwierdza, że ciało mężczyzny zostało zabrane i zabezpieczone do sekcji. Na razie nie wiadomo kim był zmarły, czy był mieszkańcem naszego powiatu, w jakich okolicznościach doszło do śmierci.

Nie wiadomo też, co stanie się z mieszkaniem, w którym pozostały psy. Sąsiedzi obawiają się, że są tam nie tylko śmieci, ale i insekty.

Sprawie będziemy się przyglądać.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama