Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Zawody i festyn wędkarski z okazji Dnia Dziecka

Młodzi wędkarze, szykujcie się! 3 czerwca koło PZW nr 2 w Słubicach zaprasza na zawody i festyn wędkarski dla dzieci i młodzieży. Kto złowi taaaaką rybę?

Festyn wędkarski dla dzieci

Zarząd koła nr 2 Polskiego Związku Wędkarskiego ma dla dzieci niespodziankę z okazji ich święta. Oczywiście – związaną z łowieniem ryb! Zaprasza i namawia do spróbowania tego sportu dzieci i młodzież (koniecznie z opiekunami).

Jaki jest plan wędkarskiego święta najmłodszych? Zbiórkę zaplanowano o godz. 8.30 na łące za Nadzorem Wodnym w Słubicach. Do godz. 9. młodzi wędkarze poznają regulamin i wylosują stanowiska. O 9.30 zarzucą wędki po raz pierwszy. Młodsi, mający do 10 lat (włącznie) będą łowić do 11, a starsi, mający od 11 do 15 lat, pół godziny dłużej.

Potem złowione ryby zostaną zważone. Na godz. 12 zaplanowano wspólny posiłek. A o godz. 13 rozpoczną się atrakcje dodatkowe – konkursy, pokazy i… niespodzianki. Najlepszych wędkarzy poznamy o godz. 14. Otrzymają puchary i upominki. Festyn zakończy się ok. 15.30.

Co jeszcze powinni wiedzieć ci, którzy szykują się do wzięcia udziału w zawodach? Jak informują organizatorzy, zawody odbywają się na żywej rybie, dlatego każdy zawodnik musi posiadać swoją siatkę do przechowywania ryb.

Podczas zawodów zaplanowano również poczęstunek – dla dzieci bezpłatny, a rodzice i opiekunowie mogą skorzystać z niego za dodatkową opłatą.

Organizatorzy mają jeszcze jedną prośbę: mile widziane są mamy, ciocie i babcie, które chciałyby uświetnić imprezę swoimi wypiekami. W zamian wszystkim gwarantują miłą zabawę i świetny wypoczynek.

Jak zapisać się na zawody? Zgłoszenia przyjmuje telefonicznie prezes koła Ryszard Płaczkowski, tel. 506 400 853. Liczba miejsc ograniczona. Pierwszeństwo mają dzieci członków koła PZW nr 2.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama