Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

Jacek Fedorowicz odwiedzi Słubice

Pamiętacie Jacka Fedorowicza, satyryka znanego m.in. z magazynu satyrycznego „60 minut na godzinę”, czy tworzonego w latach 90. Dziennika Telewizyjnego? Artysta odwiedzi Słubice na zaproszenie słubickiego Klubu Obywatelskiego.

jacek fedorowicz

Dzień dobry. Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem. Satyra i refleksja gwarantowana – obiecują organizatorzy występu satyryka, który występował w wielu kabaretach, tworzył również własne programy telewizyjne.

W latach 70. był współautorem nadawanego w „Trójce” satyrycznego magazynu radiowego „60 minut na godzinę”, gdzie występował w kilkunastu rolach, tworząc m.in. postacie Kolegi Kierownika i Kolegi Kuchmistrza. A w latach 90. prowadził w TVP program Dziennik Telewizyjny, który przeszedł metamorfozę i z programu o charakterze politycznym stał się bardziej rozrywkowym.

Jeden z jego występów na temat dziennika telewizyjnego można obejrzeć poniżej:W Słubicach temat telewizji będzie również obecny. J. Fedorowicz będzie mówił m.in. o tym, czy widz dziś tęskni za propagandą telewizyjną. Przyjść i posłuchać, a także zadać pytanie, możne każdy - spotkanie ma charakter otwarty. Wstęp wolny.

Termin: 12.06.2018, godz. 18. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama