Słubice: 9 grudnia 2018   |   Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
reklama
reklama

Jacek Fedorowicz odwiedzi Słubice

Pamiętacie Jacka Fedorowicza, satyryka znanego m.in. z magazynu satyrycznego „60 minut na godzinę”, czy tworzonego w latach 90. Dziennika Telewizyjnego? Artysta odwiedzi Słubice na zaproszenie słubickiego Klubu Obywatelskiego.

jacek fedorowicz

Dzień dobry. Spotkanie z Jackiem Fedorowiczem. Satyra i refleksja gwarantowana – obiecują organizatorzy występu satyryka, który występował w wielu kabaretach, tworzył również własne programy telewizyjne.

W latach 70. był współautorem nadawanego w „Trójce” satyrycznego magazynu radiowego „60 minut na godzinę”, gdzie występował w kilkunastu rolach, tworząc m.in. postacie Kolegi Kierownika i Kolegi Kuchmistrza. A w latach 90. prowadził w TVP program Dziennik Telewizyjny, który przeszedł metamorfozę i z programu o charakterze politycznym stał się bardziej rozrywkowym.

Jeden z jego występów na temat dziennika telewizyjnego można obejrzeć poniżej:W Słubicach temat telewizji będzie również obecny. J. Fedorowicz będzie mówił m.in. o tym, czy widz dziś tęskni za propagandą telewizyjną. Przyjść i posłuchać, a także zadać pytanie, możne każdy - spotkanie ma charakter otwarty. Wstęp wolny.

Termin: 12.06.2018, godz. 18. Miejsce: Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy artystyczne graffiti to dobry sposób na upiększenie miasta?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama