Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Kolejne nowe łóżeczka na oddziale pediatrycznym

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz doposażyła oddział pediatryczny w słubickim szpitalu – przekazała pięć nowych łóżeczek i pasujące do nich przyłóżkowe szafki. Cieszy się personel oddziału, ucieszą się też mali pacjenci.

nowe lozka_szpital

Jak informuje Szpital im. Z. Religi w Słubicach – nowych łóżeczek jest pięć. Przyjechały razem z pasującymi do nich kolorowymi szafkami. Z ośmiu, przekazanych 3 kwietnia, korzystają już maluszki. A te, które trafiły na oddział 25 maja, są w średnim rozmiarze, dlatego służyć będą nieco starszym pacjentom. Będą oni mogli też korzystać z pasujących do nich wielofunkcyjnych szafek.

Z nowego sprzętu zadowolony jest personel oddziału. - Cieszymy się bardzo i dziękujemy Fundacji WOŚP za wsparcie i dostrzeganie potrzeb naszego oddziału – mówi lek. spec. Anna Burcan – Skrzypczak, ordynator oddziału pediatrycznego. I podkreśla, że dzięki nim zwiększy się nie tylko komfort pacjentów, ale również pracy lekarzy i pielęgniarek.

To kolejny sprzęt, jaki WOŚP przekazała na oddział pediatryczny słubickiej lecznicy. Oprócz nowych łózek, w lutym oddział został wyposażony w lokalizator naczyń krwionośnych. A, jak zapowiada ordynator oddziału, to jeszcze nie koniec. - Teraz czekamy na specjalne fotele, które służyć będą osobom przebywającym na oddziale wraz z dziećmi – mówi A. Burcan – Skrzypczak. Poinformujemy, kiedy tylko pojawią się na oddziale.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama