Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Kolejne nowe łóżeczka na oddziale pediatrycznym

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy kolejny raz doposażyła oddział pediatryczny w słubickim szpitalu – przekazała pięć nowych łóżeczek i pasujące do nich przyłóżkowe szafki. Cieszy się personel oddziału, ucieszą się też mali pacjenci.

nowe lozka_szpital

Jak informuje Szpital im. Z. Religi w Słubicach – nowych łóżeczek jest pięć. Przyjechały razem z pasującymi do nich kolorowymi szafkami. Z ośmiu, przekazanych 3 kwietnia, korzystają już maluszki. A te, które trafiły na oddział 25 maja, są w średnim rozmiarze, dlatego służyć będą nieco starszym pacjentom. Będą oni mogli też korzystać z pasujących do nich wielofunkcyjnych szafek.

Z nowego sprzętu zadowolony jest personel oddziału. - Cieszymy się bardzo i dziękujemy Fundacji WOŚP za wsparcie i dostrzeganie potrzeb naszego oddziału – mówi lek. spec. Anna Burcan – Skrzypczak, ordynator oddziału pediatrycznego. I podkreśla, że dzięki nim zwiększy się nie tylko komfort pacjentów, ale również pracy lekarzy i pielęgniarek.

To kolejny sprzęt, jaki WOŚP przekazała na oddział pediatryczny słubickiej lecznicy. Oprócz nowych łózek, w lutym oddział został wyposażony w lokalizator naczyń krwionośnych. A, jak zapowiada ordynator oddziału, to jeszcze nie koniec. - Teraz czekamy na specjalne fotele, które służyć będą osobom przebywającym na oddziale wraz z dziećmi – mówi A. Burcan – Skrzypczak. Poinformujemy, kiedy tylko pojawią się na oddziale.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama