Słubice: 20 sierpnia 2018   |   Imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard
reklama
reklama

Salon Groomerski „Charlie” – tu zadbasz o swojego psa

Chcesz zadbać o zdrowie i urodę swojego psa? Twój czworonożny przyjaciel potrzebuje kąpieli, fachowego strzyżenia lub odpowiedniej higieny? Jest miejsce, gdzie zrobisz to szybko i fachowo – to Salon Groomerski „Charlie”.

charlie salon

Salon mieści się w Kunowicach przy ul. Srebrnej 7 (os. Widok), ale usługę można zamówić także w systemie door to door, czyli odbiór pieska w miejscu jego przebywania, a następnie odwiezienie pod wskazany adres. O odpowiednią pielęgnację czworonogów zadba wykwalifikowany personel.

Zakres usług, jakie oferuje salon, jest bardzo szeroki. Przede wszystkim są to wszelkiego rodzaju zabiegi pielęgnacyjne, w tym kąpiele – zawsze z użyciem najwyższej jakości kosmetyków firm Botaniqa, Bio-Groom czy PSH.

Do tego oczywiście największa bolączka właścicieli psów, czyli rozczesywanie skołtunionej sierści. Ofertę dopełniają: pielęgnacja oczu i uszy, strzyżenie, trymowanie oraz obcinanie pazurków. Pracownicy salonu chętnie zadbają też o wyczesywanie psów liniejących.

Dlaczego warto skorzystać z usług salonu Charlie? Wielu ludzie ma świadomość, że należy dbać o zwierzęta, ich wygląd, zdrowie i samopoczucie. Niestety, nie wszyscy mają na to wystarczającą ilość czasu i wiedzy jak to robić I tu z pomocą przychodzą takie właśnie miejsca.

Salon Groomerski „Charlie” mieście się przy ul. Srebrnej 7 w Kunowicach. Jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9-19.

Wizyta tylko po wcześniejszym kontakcie telefonicznym: +48 519 826 124.

Bieżące informacje o firmie na:
www.facebook.com/Salon-Groomerski-Charlie-377273812786068/

[reklama]
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jak spędzasz tegoroczne wakacje?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama