Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Są wolne miejsce w przedszkolach – będzie dodatkowa rekrutacja

Zakończył się pierwszy etap naboru do przedszkoli. Niedługo ruszy rekrutacja uzupełniająca. I jest dobra wiadomość dla rodziców: zostały jeszcze 122 wolne miejsca.

przedszkole Słubice

Od 28 maja znowu można składać podania do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych znajdujących się na terenie gminy Słubice. Rekrutacja uzupełniająca potrwa do 3 czerwca – a jej wyniki rodzice poznają 3 lipca.

Wolne miejsca są jeszcze w niemal wszystkich przedszkolach: w PS nr 1 jest jeszcze miejsce dla 16 dzieci, w PS nr 2 dla 10, w PS nr 3 dla 14, a w PS nr 4 dla 17. W oddziale przedszkolnym przy SP nr 1 zostało jedno wolne miejsce.

Na dzieci czekają również oddziały przedszkolne – do tego działającego przy SP w Kunowicach może zapisać się jeszcze 13 dzieci, a 10 może zgłosić się do oddziału przy SP w Golicach. Wolne miejsca są też w punktach przedszkolnych: 15 w Świecku, 8 w Golicach i 18 w Kunowicach.

W pierwszym etapie rekrutacji do przedszkoli przyjęto 138 dzieci. Kryteria rekrutacji są takie same – pisaliśmy o nich w naszej wcześniejszej publikacji. ZOBACZ

Szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji oraz funkcjonowania przedszkoli, punktów przedszkolnych oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych udzielają dyrektorzy przedszkoli i dyrektor Zespołu Administracyjnego Oświaty Jolanta Skręty, tel.95 737 20 52.

Harmonogram rekrutacji oraz niezbnede dokumenty znajdziecie na stronie www.edukacja.slubice.pl.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama