Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

TWK zaprasza w nadodrzańskie plenery do wspólnego fotografowania

Prawie każdy z nas ma telefon, który wykorzystuje nie tylko do rozmawiania, ale też do robienia zdjęć. Ale niestety, często potem okazuje się, że nie wszystkie są udane… Dlatego słubicki TWK proponuje warsztaty doskonalące umiejętność fotografowania.
komorka

Słubicki oddział Towarzystwa Walki z Kalectwem wciąż zaskakuje nowymi propozycjami rozwijania swoich talentów. Oprócz wspólnego tańczenia, śpiewania, namawia także do nauki fotografii. Ich nowy projekt nosi tytuł „Nadodrzańskie Plenery Fotografii Cyfrowej”.

Głównym jego celem jest to, żebyśmy nauczyli się fotografować. Wielu z nas robi zdjęcia, które potem okazują się nie takie, jak chcieliśmy, nie przedstawiają tego, co chcieliśmy. Dlatego będziemy się uczyć przede wszystkim zasad robienia dobrych, cyfrowych zdjęć – mówi Adam Poholski z TWK.

Aby wziąć udział w projekcie, nie trzeba mieć profesjonalnego aparatu fotograficznego, wystarczy to, co każdy z nas ma niemal zawsze pod ręką i używa najczęściej, czyli telefon z aparatem.

Projekt zakłada kilka spotkań oraz trzy plenery fotograficzne – w plenerach nadodrzańskich, czyli miejscach związanych z Odrą. Na projekt TWK pozyskało środki z województwa lubuskiego w ramach Wojewódzkiego Programu na rzecz Osób Starszych.

Już niedługo pierwszy plener – który odbędzie się na Zefirze, podczas rejsu z Eisenhuettenstadt do Frankfurtu nad Odrą, z przystankiem w Uradzie. Rejs już 27 maja, w niedzielę.

Wpisowe na rejs wynosi 40 zł i obejmuje przejazd do Eisenhuettenstadt, udział w warsztatach, koszulkę projektową i posiłek regeneracyjny (zupę lub zapiekankę). Zbiórka na placu Bohaterów o 8 rano, a powrót planowany jest do przystani we Frankfurcie około godziny 15.

Kolejny plener jest planowany w dniach 21-22 lipca.

Jak zapowiada Adam Poholski, na koniec projektu z najciekawszych zdjęć powstanie wystawa. Warto więc się starać!

Szczegółowe informacje i zgłoszenia: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz tel. 502 016 114.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama