Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Uwaga kierowcy - znowu będą korki!

Uwaga kierowcy! Po wczorajszym dniu wolnym za Odrą, w stronę Niemiec ruszyły pojazdy ciężarowe. Niestety przeniesie nam to stały obrazek na drogach wokół Słubic - korki. Gdzie i kiedy można spodziewać się utrudnień?

korek kunowice
Kunowice korkują się już od samego rana

Utrudniony będzie dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego. Problemem będzie też wyjazd ze Słubic w kierunku autostrady A2. Niejako "tradycyjnie" zakorkowane będą: strefa ekonomiczna, newralgiczne skrzyżowanie w rejonie Szkwarka oraz ul. Transportowa. Pierwsze utrudnienia zaczęły się już wczoraj w godzinach wieczornych (o czym donosili internauci) i mogą utrzymać się nawet do godzin popołudniowych.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności. A jeśli to możliwe – korzystanie z innych przejść granicznych i wybór alternatywnych tras omijających Słubice, np. Gubin lub Kostrzyn.

- Wielu kierowców poruszających się autami osobowych wybierze przejście graniczne w Słubicach zamiast w Świecku. Powodować to będzie spore utrudnienia w ruchu w rejonie mostu i ul. 1 Maja - ostrzega Magdalena Jankowska ze słubickiej komendy.

A słubiczanom po raz kolejny przyda się cierpliwość za kółkiem. Ci, którzy dojeżdżają do pracy, powinni przeznaczyć na to więcej czasu niż zwykle. Lepiej też nadłożyć kilometrów i pojechać np. przez Drzecin lub Kunice / Rybocice.

Bieżącą sytuację można śledzić na naszym profilu facebookowym - KLIKNIJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama