Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Uwaga kierowcy - znowu będą korki!

Uwaga kierowcy! Po wczorajszym dniu wolnym za Odrą, w stronę Niemiec ruszyły pojazdy ciężarowe. Niestety przeniesie nam to stały obrazek na drogach wokół Słubic - korki. Gdzie i kiedy można spodziewać się utrudnień?

korek kunowice
Kunowice korkują się już od samego rana

Utrudniony będzie dojazd do Słubic od strony Zielonej Góry oraz Rzepina i Ośna Lubuskiego. Problemem będzie też wyjazd ze Słubic w kierunku autostrady A2. Niejako "tradycyjnie" zakorkowane będą: strefa ekonomiczna, newralgiczne skrzyżowanie w rejonie Szkwarka oraz ul. Transportowa. Pierwsze utrudnienia zaczęły się już wczoraj w godzinach wieczornych (o czym donosili internauci) i mogą utrzymać się nawet do godzin popołudniowych.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie ostrożności. A jeśli to możliwe – korzystanie z innych przejść granicznych i wybór alternatywnych tras omijających Słubice, np. Gubin lub Kostrzyn.

- Wielu kierowców poruszających się autami osobowych wybierze przejście graniczne w Słubicach zamiast w Świecku. Powodować to będzie spore utrudnienia w ruchu w rejonie mostu i ul. 1 Maja - ostrzega Magdalena Jankowska ze słubickiej komendy.

A słubiczanom po raz kolejny przyda się cierpliwość za kółkiem. Ci, którzy dojeżdżają do pracy, powinni przeznaczyć na to więcej czasu niż zwykle. Lepiej też nadłożyć kilometrów i pojechać np. przez Drzecin lub Kunice / Rybocice.

Bieżącą sytuację można śledzić na naszym profilu facebookowym - KLIKNIJ.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama