Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Jarmark rzeczy używanych w Górzycy

Z twojego strychu wysypują się rupiecie, a drzwi do piwnicy nie domykają się? Nie bądź chomikiem, sprzedaj wszystko migiem! – zachęcają organizatorzy jarmarku rzeczy używanych, który odbędzie się w Górzycy. Kto chce pozbyć się niepotrzebnych już rzeczy i przy okazji trochę zarobić?

jarmark graty

Kup, sprzedaj, oddaj, wymień – Gminny Ośrodek Kultury w Górzycy zaprasza na jarmark rzeczy używanych. Każdy, kto ma przedmioty, których już nie potrzebuje, może wystawić je na stoisku, a może znajdą się na nie chętni?

Opłata dla sprzedających wynosi 15 zł, kupujący wchodzą za darmo. Możliwość sprzedania czy kupienia rożnych różności to nie jedyna atrakcja tego dnia. Jarmark będzie połączony z promocją firmy Avon. Osobny „pakiet” przyjemności przygotowano również dla dzieci. Będą na nich czekać iluzje, dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buziek, kolorowe warkoczyki, wata cukrowa…

A ci, którzy cenią sportowe emocje, mogą przyjść kibicować na mecz piłki nożnej, w którym Odra Górzyca zmierzy się z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie.

Informacje o jarmarku i rezerwacja stoiska: tel. 95 759 12 36, e-mail: [email protected]órzyca.pl.

Termin: 9.06.2018, godz. 14. Miejsce: Kompleks Sportowo-Rehabilitacyjny w Górzycy.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama