Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Za pobicie dostali dozór policyjny

Majówka nie wszystkim upłynęła spokojnie i bezpiecznie. Trzech agresywnych mężczyzn zaatakowało i pobiło dwóch braci. Policjanci szybko ustalili sprawców, a prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec nich dozoru policyjnego.

POlicja Słubice

Do zdarzenia doszło 3 maja w jednej z miejscowości na terenie powiatu słubickiego. Tego dnia trzech młodych mężczyzn najwyraźniej szukało mocnych wrażeń. 21-latek, 23-latek i 33-latek wtargnęli do mieszkania, w którym przebywało dwóch braci. Jednego z nich od razu uderzyli w twarz, a następnie zajęli się drugim. Byli agresywni.

- Bili ich pięściami po głowie, kazali klęczeć oraz zmuszali do określonego zachowania – mówi Ewa Murmyło, p.o oficera prasowego słubickiej komendy.

Po „akcji” trzej mężczyźni opuścili mieszkanie. Poszkodowani, bracia w wieku 43 i 45-letni lat, doznali licznych obrażeń. Zawiadomili policję, a policjantom szybko udało się sprawców namierzyć i zatrzymać.

Teraz czekają ich poważne konsekwencje – na razie Prokuratora Rejonowa w Sulęcinie zastosowała wobec nich dozór policyjny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama