Słubice: 22 października 2018   |   Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
reklama
reklama

Za pobicie dostali dozór policyjny

Majówka nie wszystkim upłynęła spokojnie i bezpiecznie. Trzech agresywnych mężczyzn zaatakowało i pobiło dwóch braci. Policjanci szybko ustalili sprawców, a prokurator zdecydował o zastosowaniu wobec nich dozoru policyjnego.

POlicja Słubice

Do zdarzenia doszło 3 maja w jednej z miejscowości na terenie powiatu słubickiego. Tego dnia trzech młodych mężczyzn najwyraźniej szukało mocnych wrażeń. 21-latek, 23-latek i 33-latek wtargnęli do mieszkania, w którym przebywało dwóch braci. Jednego z nich od razu uderzyli w twarz, a następnie zajęli się drugim. Byli agresywni.

- Bili ich pięściami po głowie, kazali klęczeć oraz zmuszali do określonego zachowania – mówi Ewa Murmyło, p.o oficera prasowego słubickiej komendy.

Po „akcji” trzej mężczyźni opuścili mieszkanie. Poszkodowani, bracia w wieku 43 i 45-letni lat, doznali licznych obrażeń. Zawiadomili policję, a policjantom szybko udało się sprawców namierzyć i zatrzymać.

Teraz czekają ich poważne konsekwencje – na razie Prokuratora Rejonowa w Sulęcinie zastosowała wobec nich dozór policyjny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama