Słubice: 19 sierpnia 2019   |   Imieniny: Konstancja, Emilia, Julian
reklama
reklama

Zaginął Zbigniew Ajzelt - rodzina prosi o pomoc

Do naszej redakcji zgłosiła się rodzina Zbigniewa Ajzelta, który jechał z Łodzi do Holandii. Niestety w trakcie podróży mężczyzna zaginął. Ostatni raz był widziany na moście w Słubicach. Obecnie trwają jego poszukiwania.

zbigniew zaginiony

Zbigniew Ajzelt podróżował autobusem „Sindbad” w którym zostawił wszystkie osobiste rzeczy wraz z bagażem podręcznym. Wg informacji jakie otrzymaliśmy od bliskich, w nocy z 23 na 24 kwietnia był zatrzymany w Słubicach przez policję i następnego dnia w godzinach popołudniowych został wypuszczony z aresztu.

- Tata jest brudny, nieumyty, ma zaniki pamięci i mało się orientuje, gdzie jest. Nikt raczej nie udzieli mu pomocy, bo w tej chwili wygląda na osobę bezdomną. 24 kwietnia był widziany około godz. 15 jak przekraczał most i udawał się w stronę Frankfurtu. Jest bez pieniędzy i telefonu - napisała do naszej redakcji córka zaginionego.

Ona i jej cała rodzina intensywnie szukają zaginionego. O całej sytuacji została też powiadomiona policja w Słubicach. Jeśli ktoś widział Zbigniewa Ajzelta lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z rodziną lub najbliższą jednostką policji.

Nr kontaktowy: (42) 637 5645 lub 0031646017355. Można też dzwonić na 997.

Rysopis: 176 cm wzrostu, 62 lata, nosi okulary, niebieskie oczy. Ma problemy z chodzeniem i niedosłyszy, jest niepełnosprawny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy to dobry pomysł, aby Słubice i Frankfurt ubiegały się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama