Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Zaginął Zbigniew Ajzelt - rodzina prosi o pomoc

Do naszej redakcji zgłosiła się rodzina Zbigniewa Ajzelta, który jechał z Łodzi do Holandii. Niestety w trakcie podróży mężczyzna zaginął. Ostatni raz był widziany na moście w Słubicach. Obecnie trwają jego poszukiwania.

zbigniew zaginiony

Zbigniew Ajzelt podróżował autobusem „Sindbad” w którym zostawił wszystkie osobiste rzeczy wraz z bagażem podręcznym. Wg informacji jakie otrzymaliśmy od bliskich, w nocy z 23 na 24 kwietnia był zatrzymany w Słubicach przez policję i następnego dnia w godzinach popołudniowych został wypuszczony z aresztu.

- Tata jest brudny, nieumyty, ma zaniki pamięci i mało się orientuje, gdzie jest. Nikt raczej nie udzieli mu pomocy, bo w tej chwili wygląda na osobę bezdomną. 24 kwietnia był widziany około godz. 15 jak przekraczał most i udawał się w stronę Frankfurtu. Jest bez pieniędzy i telefonu - napisała do naszej redakcji córka zaginionego.

Ona i jej cała rodzina intensywnie szukają zaginionego. O całej sytuacji została też powiadomiona policja w Słubicach. Jeśli ktoś widział Zbigniewa Ajzelta lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z rodziną lub najbliższą jednostką policji.

Nr kontaktowy: (42) 637 5645 lub 0031646017355. Można też dzwonić na 997.

Rysopis: 176 cm wzrostu, 62 lata, nosi okulary, niebieskie oczy. Ma problemy z chodzeniem i niedosłyszy, jest niepełnosprawny.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama