Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Po imprezie pobili mężczyznę. Trafili do aresztu

Kiepsko skończyła się impreza w małej miejscowości pod Ośnem Lubuskim. Jeden z jej uczestników został dotkliwie pobity i okradziony przez drugiego, w czym pomógł mu… przypadkowy przechodzień. Obaj napastnicy są już w areszcie, grozi im do 12 lat więzienia.

POlicja Słubice

Do zdarzenia doszło w piątek, 13 kwietnia, w jednej z małych miejscowości na terenie gminy Ośno Lubuskie. Był to pechowy dzień dla 41-latka. Brał udział w suto zakrapianym spotkaniu, a kiedy z niego wyszedł, został zaatakowany przez 27-letniego znajomego – z którym wcześniej imprezował. Co gorsza, do bójki przyłączył się 41-letni przechodzień. Obaj mężczyźni byli bardzo agresywni.

- Napastnicy rzucili się na swoją ofiarę, uderzali pięściami i kopali pokrzywdzonego po całym ciele, a na koniec zabrali mu blisko 2500 złotych i telefon komórkowy. Oprócz strat materialnych agresorzy swoim przestępczym działaniem spowodowali u pokrzywdzonego poważny uszczerbek na zdrowiu – opisuje to zdarzenie Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej policji.

Policjanci z Ośna Lubuskiego zatrzymali podejrzanych kilka dni później – 18 kwietnia. A zgromadzony przez nich materiał dowodowy pozwolił na postawienie im zarzutów. 20 kwietnia sąd na wniosek policji i prokuratury zdecydował, że mężczyźni najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. Ten czas może być jeszcze dłuższy - za rozbój grozi im 12 lat więzienia.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama