Słubice: 21 kwietnia 2019   |   Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
reklama
reklama

Policja szuka świadków zabójstwa

W czwartek wieczorem przy drodze ze Słubic do Kunowic ujawniono zwłoki kobiety. O tym tragicznym zdarzeniu szerzej pisaliśmy już wczoraj. Policja prowadzi śledztwo pod kątem zabójstwa i apeluje o pomoc.

zjazd 137

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli na miejscu ślady kryminalistyczne Teraz szukają potencjalnych świadków, którzy mogli coś wiedzieć lub widzieć.

Śledczy zachęcają do kontaktu osoby, które 19 kwietnia w godzinach 17.30-18.30, przebywały (lub jechały) w rejonie Szosy Rzepińskiej (na odcinku od Auto Pomoc Szkwarek do Kunowic) i posiadają informacje na temat sprawcy lub widziały podejrzane osoby (albo pojazdy) kręcące się w tamtej okolicy.

- Chodzi szczególnie o kierowców, którzy w swoich pojazdach mają zamontowane rejestratory. Prosimy ich o zgłaszanie się do nas z przedmiotowymi urządzeniami – apeluje M. Jankowska, rzecznik słubickiej policji.

Można zgłaszać się osobiście do Komendy Powiatowej Policji w Słubicach lub pod nr telefonu 95 759 2811 lub 997. Anonimowość gwarantowana.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy popierasz protest nauczycieli?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama