Słubice: 19 lipca 2018   |   Imieniny: Alfred, Wincenty, Włodzisław
reklama
reklama

Awanturował się w domu i zaatakował policjantów

Policja musiała interweniować w sprawie awantury domowej, podczas której mężczyzna miał bić kobietę, był też agresywny w stosunku do policjantów. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

policja zatrzymanie

Takie sytuacje nie powinny się zdarzać, ale niestety, wciąż mają miejsce. Policja regularnie jest wzywana również do interwencji domowych. Nie inaczej było wczoraj wieczorem w Słubicach.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. - Było podejrzenie, że młoda kobieta została pobita przez swojego partnera. Dodatkowo w domu miało znajdować się miesięczne dziecko – napisał do naszej redakcji.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani funkcjonariusze policji. Okazało się, że mężczyzna był agresywny również w stosunku do nich. Musiał zostać obezwładniony.

Magdalena Jankowska, rzecznik słubickiej policji potwierdza, że taka interwencja faktycznie miała miejsce. – Na razie nic więcej nie możemy powiedzieć. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy – dodaje rzecznik.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama