Słubice: 18 lutego 2019   |   Imieniny: Konstancja, Maksym, Bernadeta
reklama
reklama

SOSW zaprasza na "Piknik dobrych uczynków"

Dobra zabawa gwarantowana, zwłaszcza dla dzieci, ale nie tylko! Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy zaprasza wszystkich na piknik – z dobrymi uczynkami w roli głównej. Czekają nie tylko miło spędzone chwile na świeżym powietrzu, ale także moc atrakcji, w tym kiermasze, loteria i smakołyki.

Piknik dobrych uczynków

- Nie może Was zabraknąć, zabierzcie ze sobą rodzinę i przyjaciół – zapraszają organizatorzy "Pikniku dobrych uczynków", czyli Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i przyjaciele. Obiecują moc atrakcji i dobrą zabawę.

Ten dzień, czyli 19 maja, ma być okazją do miłego spędzenia czasu, integracji, oraz… skorzystania z tego, co zostanie przygotowane specjalnie dla mieszkańców. A pomysłów na atrakcje nie brakuje.

Będzie można na przykład wziąć udział w konkurencjach sportowych i eksperymentach. Imprezie towarzyszyć będzie muzyka na żywo. Na dziewczyny czekać będzie stoisko do zaplatania warkoczyków, a na wszystkie dzieciaki – malowanie buziek i animacje. A na deser wata cukrowa.

Oprócz tego odbędą się kiermasze, loteria fantowa. Do zdobycia będą atrakcyjne vouchery. Ten, kto zgłodnieje, będzie mógł spróbować potraw z grilla i domowych ciast.

Wszystkie atrakcje mają dodatkowy, ważny cel: cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na to, żeby „drugi dom” wychowanków SOSW, czyli internat był miejscem, w którym będą czuli się dobrze i bezpiecznie.

Termin: 19.05.2018, godz. 12-16. Miejsce: boisko przy Al. Niepodległości 3 (Rolniczak).
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach powinien powstać komercyjny cmentarz dla zwierząt?
 
Jaka kwota za pochówek byłaby dla Ciebie akceptowalna?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama