Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Dziś nad Słubicami może zagrzmieć

Uwaga Słubice! Możliwe, że dziś wieczorem nad naszym miastem przejdzie pierwsza tej wiosny burza. Ponadto synoptycy przewidują opady deszczu na poziomie do 25 mm i silny wiatr, który w porywach może osiągnąć nawet 75 km/h.Oprócz deszczu i wiatru lokalnie mogą wystąpić także opady gradu. Wg prognoz burze najpierw pojawią się na południu województwa lubuskiego, a następnie będą przesuwać w kierunku północnym.

Służby apelują, aby pozamykać okna oraz zabrać z balkonów i parapetów przedmioty, które mogą być porwane przez wiatr. Warto należycie zabezpieczyć podwórka oraz zapewnić schronienie czworonogom. Lepiej także nie parkować samochodów pod drzewami i słupami energetycznymi.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama