Słubice: 20 stycznia 2019   |   Imieniny: Fabian, Sebastian
reklama
reklama

Autobus zderzył się z osobówką niedaleko terminala

9 kwietnia wczesnym wieczorem niedaleko terminala w Świecku doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem. Na gorąco informowaliśmy o tym na naszym facebookowym profilu. Dziś znamy już szczegóły tego zajścia przekazane naszej redakcji przez policję.

kolizja autobus_vw

Do kolizji doszło na 7 kilometrze drogi krajowej nr 29. Już kilkanaście minut po zdarzeniu, od naszych internautów otrzymaliśmy pierwsze informacje i zdjęcia. Oba pojazdy były dość znacznie uszkodzone, ale na całe szczęście nikomu nic się nie stało. Autobusem, który jechał do Słubic z Zielonej Góry podróżowała niewielka ilość pasażerów, nikt nie wymagał hospitalizacji.

Jak poinformowała słubicka policja, winnym całego zajścia okazał się 20-letni kierowca osobowego Volkswagena, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przed prawidłowo jadącym autobusem marki Man, którym kierował 56-latek.

Choć całe zdarzenie wyglądało dość groźnie, mundurowi zakwalifikowali je jako kolizję. Obaj kierujący byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 450 złotych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama