Słubice: 16 października 2018   |   Imieniny: Lucyny, Małgorzaty, Wiktora
reklama
reklama

Autobus zderzył się z osobówką niedaleko terminala

9 kwietnia wczesnym wieczorem niedaleko terminala w Świecku doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem. Na gorąco informowaliśmy o tym na naszym facebookowym profilu. Dziś znamy już szczegóły tego zajścia przekazane naszej redakcji przez policję.

kolizja autobus_vw

Do kolizji doszło na 7 kilometrze drogi krajowej nr 29. Już kilkanaście minut po zdarzeniu, od naszych internautów otrzymaliśmy pierwsze informacje i zdjęcia. Oba pojazdy były dość znacznie uszkodzone, ale na całe szczęście nikomu nic się nie stało. Autobusem, który jechał do Słubic z Zielonej Góry podróżowała niewielka ilość pasażerów, nikt nie wymagał hospitalizacji.

Jak poinformowała słubicka policja, winnym całego zajścia okazał się 20-letni kierowca osobowego Volkswagena, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu przed prawidłowo jadącym autobusem marki Man, którym kierował 56-latek.

Choć całe zdarzenie wyglądało dość groźnie, mundurowi zakwalifikowali je jako kolizję. Obaj kierujący byli trzeźwi, a sprawca został ukarany mandatem karnym w wysokości 450 złotych.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama