Słubice: 21 października 2018   |   Imieniny: Halki, Filipa, Przybysława
reklama
reklama

Animalsi proszą o pomoc w zakupie kojca dla psów

Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice chce lepiej pomagać psiakom. Dlatego uruchomiło zbiórkę pieniędzy na solidy kojec, do którego będą mogły trafiać zwierzaki z interwencji. Każda wpłata się liczy. Pomożecie?

schronisko gorzyca_2

Stowarzyszenie powstało w 2016 roku z myślą niesienia pomocy doraźnej zwierzętom pokrzywdzonym przez los – i przez ludzi. Od tego czasu na miarę swoich możliwości pomaga potrzebującym zwierzakom, psiakom czy wolno żyjącym kotom. O ich działalności mieliśmy okazję pisać wiele razy.

Obecnie członkowie stowarzyszenia – angażujący się w jego działalność jako wolontariusze – proszą o pomoc w sfinansowaniu zakupu solidnego kojca dla psów zabieranych interwencyjnie, w którym znalazłyby schronienie.

- Posiadamy już miejsce, gdzie stanie kojec, pozostał nam jedynie zakup samego kojca. Do tej pory mieliśmy jedynie tymczasowe lokalizacje, gdzie mogliśmy przetrzymać takiego zwierzaka, a teraz mamy szanse na stałe mieć swój kąt – wyjaśniają członkowie stowarzyszenia.

Koszt kojca to 780 zł plus 100 zł za przesyłkę – a jego montaż zostanie wykonany za darmo.

Członkowie Animalsów proszą o pomoc wszystkim, którym leży na sercu dobro psiaków – przyda się każdy grosik! Nie jest im łatwo zebrać potrzebną sumę, bo obecnie wszystkie środki przekazują na bieżące oraz zaległe spłaty rachunków w lecznicach i gabinetach weterynaryjnych za pomoc udzieloną zwierzakom z interwencji. Dlatego będą wdzięczni za każdą wpłatę.

Nr konta bankowego na które można przekazywać darowizny: Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice, ul. Piłsudskiego 3, 69-100 Słubice, nr 46 1140 2004 0000 3002 7662 0061, z dopiskiem ''KOJEC''.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama