Słubice: 21 stycznia 2019   |   Imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
reklama
reklama

Animalsi proszą o pomoc w zakupie kojca dla psów

Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice chce lepiej pomagać psiakom. Dlatego uruchomiło zbiórkę pieniędzy na solidy kojec, do którego będą mogły trafiać zwierzaki z interwencji. Każda wpłata się liczy. Pomożecie?

schronisko gorzyca_2

Stowarzyszenie powstało w 2016 roku z myślą niesienia pomocy doraźnej zwierzętom pokrzywdzonym przez los – i przez ludzi. Od tego czasu na miarę swoich możliwości pomaga potrzebującym zwierzakom, psiakom czy wolno żyjącym kotom. O ich działalności mieliśmy okazję pisać wiele razy.

Obecnie członkowie stowarzyszenia – angażujący się w jego działalność jako wolontariusze – proszą o pomoc w sfinansowaniu zakupu solidnego kojca dla psów zabieranych interwencyjnie, w którym znalazłyby schronienie.

- Posiadamy już miejsce, gdzie stanie kojec, pozostał nam jedynie zakup samego kojca. Do tej pory mieliśmy jedynie tymczasowe lokalizacje, gdzie mogliśmy przetrzymać takiego zwierzaka, a teraz mamy szanse na stałe mieć swój kąt – wyjaśniają członkowie stowarzyszenia.

Koszt kojca to 780 zł plus 100 zł za przesyłkę – a jego montaż zostanie wykonany za darmo.

Członkowie Animalsów proszą o pomoc wszystkim, którym leży na sercu dobro psiaków – przyda się każdy grosik! Nie jest im łatwo zebrać potrzebną sumę, bo obecnie wszystkie środki przekazują na bieżące oraz zaległe spłaty rachunków w lecznicach i gabinetach weterynaryjnych za pomoc udzieloną zwierzakom z interwencji. Dlatego będą wdzięczni za każdą wpłatę.

Nr konta bankowego na które można przekazywać darowizny: Stowarzyszenie Ochrony Praw Zwierząt Animals Słubice, ul. Piłsudskiego 3, 69-100 Słubice, nr 46 1140 2004 0000 3002 7662 0061, z dopiskiem ''KOJEC''.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama