Słubice: 23 lipca 2018   |   Imieniny: Bogna, Brygida, Apolinary
reklama
reklama

Policjanci zachęcają: oddaj krew – uratuj życie!

Uwaga honorowi krwiodawcy! Komenda Powiatowa Policji w Słubicach i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze po raz kolejny zapraszają do oddawania krwi.

zbiorka komenda

Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Zielonej Górze ponownie przyjedzie do Słubic. Tradycyjnie już zaparkuje przed komendą, ale krew będą mogli oddać nie tylko policjanci – przyjść mogą wszystkie osoby w wieku od 18 do 65 lat, które ważą minimum 50 kg. Trzeba też zabrać ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem.

Ważne, aby w dzień oddania krwi być zdrowym, wypoczętym i po lekkim śniadaniu. Jednorazowo jest pobierane 450 ml krwi, czyli tzw. jedna jednostka. O tym, jak krok po kroku wygląda wizyta w krwiobusie, pisze na swojej stronie RCKiK.

Termin: 19.04.2018, godz. 9-12. Miejsce: parking przed Komendą Powiatową Policji w Słubicach.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Ankieta dotycząca ograniczenia sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych na terenie miasta Słubice

1) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 23 do 6?
 
2) Czy jest Pan/Pani za ograniczeniem czasu pracy punktów sprzedaży napojów alkoholowych (sklepów) w godzinach od 24 do 6?
 
3) Czy Pana/Pani zdaniem ograniczenie sprzedaży napojów alkoholowych w godzinach nocnych wpłynie na poczucie Pana/Pani bezpieczeństwa?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama