Słubice: 15 października 2018   |   Imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
reklama
reklama

Zostań ambasadorem Dnia Europy

Zgłoś się i zaprezentuj nam swój pomysł – zachęca Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji. Chodzi o coroczny Dzień Europy i jego promocję. Można już zgłaszać kandydatury.

Dzień Europy

W styczniu pisaliśmy o tym, że urzędnicy ze Słubic i Frankfurtu zachęcają mieszkańców z obu stron Odry do przesyłania pomysłów na organizację Dnie Europy. Tych przyszło całkiem sporo, także nasi internauci w komentarzach przedstawili sporo propozycji.

Teraz przyszedł czas na kolejne działanie. Poszukiwani są… ambasadorzy Dnia Europy.

- Zgłoś się i zaprezentuj nam swój pomysł na promocję Dnia Europy w twojej grupie wiekowej. Twój aktywny udział zostanie nagrodzony podczas uroczystego otwarcie imprezy – zachęcają pracownicy centrum.

Wg ich deklaracji, każdy ambasador za swój wkład i działalność na rzecz wartości europejskich otrzyma specjalny Dyplom Ambasadora.

Są chętni? Zgłoszenia można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kandydatury są przyjmowane także drogą telefoniczną: +49 335 606985-14.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Czy w Słubicach potrzebna jest chirurgia dziecięca?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama