Słubice: 22 stycznia 2019   |   Imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
reklama
reklama

Zostań ambasadorem Dnia Europy

Zgłoś się i zaprezentuj nam swój pomysł – zachęca Słubicko-Frankfurckie Centrum Kooperacji. Chodzi o coroczny Dzień Europy i jego promocję. Można już zgłaszać kandydatury.

Dzień Europy

W styczniu pisaliśmy o tym, że urzędnicy ze Słubic i Frankfurtu zachęcają mieszkańców z obu stron Odry do przesyłania pomysłów na organizację Dnie Europy. Tych przyszło całkiem sporo, także nasi internauci w komentarzach przedstawili sporo propozycji.

Teraz przyszedł czas na kolejne działanie. Poszukiwani są… ambasadorzy Dnia Europy.

- Zgłoś się i zaprezentuj nam swój pomysł na promocję Dnia Europy w twojej grupie wiekowej. Twój aktywny udział zostanie nagrodzony podczas uroczystego otwarcie imprezy – zachęcają pracownicy centrum.

Wg ich deklaracji, każdy ambasador za swój wkład i działalność na rzecz wartości europejskich otrzyma specjalny Dyplom Ambasadora.

Są chętni? Zgłoszenia można przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kandydatury są przyjmowane także drogą telefoniczną: +49 335 606985-14.
 

Chcesz dodać komentarz do artykułu? Zaloguj się lub zarejestruj swoje konto na portalu.

Reklama
Reklama

Ostatnie komentarze

Sonda internetowa

Jaki był dla Słubic 2018 rok?
 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama